7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Освячення дзвона

Неділя св. Єфросинії, 8 жовтня, на парафії Різдва Пресвятої Богородиці с. Дубівці Галицького деканату була особливо святковою. На запрошення місцевого пароха о. Володимира Шпирка на парафію прибув Преосвященний Владика Йосафат Мощич, щоб освятити церковний дзвін, який подарував парафії п. Микола Круць, керуючий Івано-Франківським цементно-шиферним заводом.

У церковній брамі високого гостя вітали діти хлібом-сіллю. Перед церквою довгоочікуваного гостя привітав отець-парох, запрошуючи Владику занести свої молитви перед престіл Всевишнього.

Преосвященний Владика звернувся до всіх присутніх з привітальним словом та уділив своє архієрейське благословення.

Під час Святої Літургії Владика Йосафат виголосив змістовну проповідь, яку парафіяни вислухали з особливою увагою. Це Богослужіння стало визначною подією, адже на парафії дзвін не дзвонив півроку.

Після Богослужіння Владика Йосафат подякував жертводавцям та вручив грамоти, а потім освятив дзвін, зазначивши, що «дзвін є тим голосом Божим, який кличе кожного парафіянина  до храму на молитву».

Співслужили Преосвященному Владиці священики сусідніх парафій: о. Михайло Яблонь, о. Олег Мошинський, о. Ігор Пасєка. Службу Божу супроводжували семінаристи Івано-Франківського богословського університету.

Вірні та гості розходились по своїх домівках, несучи в своїх серцях слова життя вічного та слова, викарбувані на дзвоні: «Боже, почуй голос мій у молитві моїй».

 

Марія ГРИВІНСЬКА.