7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Вшанування національного героя PDF Print Email
Число 25 (901) від 3 листопада 2011 , Духовність
Written by   
DATE_FORMAT_LC2

У неділю, 23 жовтня, в місті Городенка провели заходи на вшанування 52-ої річниці поховання провідника ОУН Степана Бандери. Щоб відзначити цю події, прибули гості з Коломиї, Калуша, Івано-Франківська, з сіл районну та мешканці міста.


Пішою ходою прийшли до пам’ятника, де поклали вінки та квіти. Декан Городенківський о. митр. Ігор Левицький (УКГЦ), о. декан Богдан Мороз та о. Іван (УПЦ КП) відслужили панахиду за упокій борців за волю України.

Продовження заходу було в районній бібліотеці. Спочатку виступали учні середньої школи с. Тишківці — члени молодіжної організації «Пласт». Далі в програмі був показ документального фільму «У рамках долі» (історія 1-ої української дивізії УНА 1943-1945). Це є перший український документальний фільм, що показує повну хроніку діяльності 1-ої української дивізії «Галичина». Після перегляду фільму відбулася презентація книжки голови Івано-Франківської станиці Галицького братства 1-ої УД УНА Михайла Мулика «Дух, що тіло рве до бою». Колишній дивізійник розповідає про свій рід, юнацькі та зрілі літа, які не були безхмарними. Автор невимушено говорить про наших героїв, їхні ідеали, відновлює у пам’яті сучасників героїчний чин українського Руху Опору 1930-1950-х років.

Гості та мешканці міста мали можливість поспілкуватися з вояками 1-ої УД УНА, які безпосередньо брали участь у битві під Бродами: головою братства М. Муликом та членом управи П. Лаврук. Також була розгорнута виставка, присвячена дивізії. Тут були представлені тогочасні плакати (копії), фотографії, відзнаки, значки, шеврони та пам’ятні листівки.

На закінчення мали слово представники влади та гості: заступник голови РДА Степан Михайлюк, заступник голови районної ради Юрій Лахман, голова Івано-Франківської організації УНА УНСО Роман Король.

Захід відбувся при спонсорській підтримці спілки підприємців Городенки та районної влади.

Юрій Гудчак.

 

 

Християнський часопис «Нову Зорю» –

в кожну родину нашої Архієпархії!

 

Дорогі наші вірні брати і сестри!

Звертаємося до Вас і нагадуємо, що настав час передплати «Нової Зорі» на 2018 рік. Отож ласкаво просимо кожного з Вас продовжувати передплачувати наш часопис, поширювати його і доносити слово Боже, слово Церкви і слово Митрополита до кожної оселі нашої Митрополії. Ваша пожертва та ваша молитва є запорукою життя нашого часопису та великою допомогою у поширенні християнських цінностей серед нашого народу в такі непрості часи.

Вартість передплати на місяць становить 17, 28 грн., а через редакцію – 14, 45 грн.

Передплатний індекс – 30072

Дякуємо Вам за те, що Ви є з нами!