7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Христос говорить. А першими слухають діти PDF Print Email
Число 25 (901) від 3 листопада 2011 , Духовність
Written by   
DATE_FORMAT_LC2

При Городенківській церкві Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці (колишній костел) відбулося урочисте відкриття парафіяльно-катехитичної школи, яка носить ім’я святої Анни.

 

Чин освячення духовного центру здійснили Городенківський декан УГКЦ о. митр. Ігор Левицький разом зі священиками деканату. Він схвально відгукнувся щодо великого поступу парафії у відновленні храму Божого, подякував її настоятелю о. Ігорю Ковбасюку за ту працю, яку провадить священик. Новим кроком у становленні церковної громади є заснування катехитичної школи.

Отець Ігор Ковбасюк нагадав присутнім, як на початку дев’яностих років минулого століття він у числі інших студентів богословського інституту — нинішніх священиків о. Василя Гавриша та о. Михайла Івасюка — піднімав колишній костел з руїн. Сьогодні завдяки активності прихожан чимало вже вдалося здійснити, а відкриття катехитичної школи — ще одне свідчення цього. Щира дяка також підприємцям, які відгукнулися на потреби церкви: насамперед — власникові крамниці «Господар» Андрієві Дем’яненку, який пожертвував усі будівельні матеріали для ремонту двох класних кімнат, а також майстрам Ігорю Романиці й Сергієві Кучірці. Зрештою, долучилися до створення школи й парафіяни, які активно допомагали будівельникам.

Щонеділі з дітьми займатиметься катехит Вікторія Карпенко, яка на відкриття школи підготувала з дітьми гарний концерт. А скрасив свято виступ камерного ансамблю під керівництвом Любові Дутчак за участю Дмитра Ілієвича, Івана Николаїшина, Марії Пронь та Оксани Ощипко.

Людмила СТРАЖНИК.

 

 

Християнський часопис «Нову Зорю» –

в кожну родину нашої Архієпархії!

 

Дорогі наші вірні брати і сестри!

Звертаємося до Вас і нагадуємо, що настав час передплати «Нової Зорі» на 2018 рік. Отож ласкаво просимо кожного з Вас продовжувати передплачувати наш часопис, поширювати його і доносити слово Боже, слово Церкви і слово Митрополита до кожної оселі нашої Митрополії. Ваша пожертва та ваша молитва є запорукою життя нашого часопису та великою допомогою у поширенні християнських цінностей серед нашого народу в такі непрості часи.

Вартість передплати на місяць становить 17, 28 грн., а через редакцію – 14, 45 грн.

Передплатний індекс – 30072

Дякуємо Вам за те, що Ви є з нами!