7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

«Ви – світло світу»

Звернення до вірних і духовенства у справі передплати

християнської газети «нова зоря» на 2018 рік

 

Боголюбиві Брати і Сестри,

 Всечесні Духовні Отці!

Наближаємося до завершення 2017 року, який ми з допомогою Божої благодаті пережили та гідно відсвяткували різні Ювілеї у нашій Церкві: 100-літній Ювілей Об’явлення Богородиці у Фатімі. Слова Богородиці «Моліться на вервиці щодня, щоб досягти миру та кінця війни» (13.05.1917) спонукали кожного вірного нашої Церкви і нашої Батьківщини відповідально поставитися до обов’язку молитися за добро і мир в Україні. Ми протягом року згадували духовних Велетнів – Святого Йосафата Кунцевича і Ювілей його канонізації; Патріарха Йосифа Сліпого в 125-у річницю від дня народження; святого блаженномученика Григорія Хомишина в 150-у річницю від дня його народження; а також і Владику Софрона Дмитерка у його 100-літній Ювілей від дня народження. Відзначення цих Ювілеїв спонукало кожного з нас любити Господа Бога, Пресвяту Богородицю і Святу Матір Церкву, як це робили наші славні попередники.

2018 рік також має свої особливості: він є проголошений Роком Божого Слова в Україні і саме в цей рік ми будемо відзначати 1030 років від дня Хрещення нашої Батьківщини Святим Володимиром Великим. Для нас, християн, ці нагоди нагадують про нашу християнську ідентичність, про те, що ми – віруючі у Христа-Господа люди, про те, що ми покликані нашу віру свідчити перед іншими, щоб інші, бачачи наші «добрі вчинки», прославляли нашого Отця, що на небі (пор. Мт. 5, 16).

А звідки ж ми маємо віру? Каже апостол Павло: «Кожний, хто призове ім’я Господнє, спасеться. Як же призиватимуть того, в кого не увірували? Як увірують у того, що його не чули? А як почують без проповідника?... Тож віра із слухання, а слухання через слово Христове» (пор. Рим. 10, 13-17). Отже, маємо віру, тому що хтось нам розказав про Господа Бога, про Церкву, хтось нас навчив молитися… А коли заглянемо глибше, то цю віру в Ісуса Христа на наших землях нам звістив, згідно з переданням, апостол Андрей Первозванний, а згодом до цієї святої справи спричинився Святий Володимир Великий, якого ми звемо Хрестителем.

Утверджуватися у цій вірі нам допомагають численні засоби, серед яких різні книги, газети, радіо і телепрограми, і, по-особливому, наш архієпархіальний християнський часопис «Нова Зоря», який щотижня прагне потрапити до ваших домівок. Дякуємо всім свідомим і люблячим Церкву, священикам і братам та сестрам мирянам, які дбають про те, щоб часопис потрапив до ваших рук. Ми стараємося через сторінки «Нової Зорі» звіщати слово Боже, бо це – прямий обов’язок тих, що були послані Церквою на проповідь.  Наш часопис має таке непросте, але конче необхідне завдання в сучасному світі – звіщати слово Боже, бути духовним провідником та «зорею», яка просвітлює дорогу, просвітлює правди віри, пояснює Об’явлення Боже та ділиться інформацією з життя нашої Церкви.

Тому, дорогі наші священнослужителі та вірні брати і сестри, нагадуємо Вам, що час передплатити наш часопис на 2018 рік вже настав і просимо ласкаво кожного з Вас продовжувати передплачувати наш часопис, поширювати його і доносити слово Боже, слово Церкви і слово наших Пастирів до кожної оселі нашої Митрополії. Усвідомлюємо, що економічна ситуація у наших родинах не найкраща, але ваша пожертва та ваша молитва є запорукою життя нашого часопису та великою допомогою у поширенні християнських цінностей серед нашого народу в такі непрості часи.

Дякуємо Вам за те, що Ви є з нами!


† Володимир ВІЙТИШИН,

Митрополит Івано-Франківський;

о. Йосафат БОЙКО, ВС,

головний редактор.


P.S. До уваги отців-деканів, отців-парохів та адміністраторів парафій!

Просимо Вас зачитувати це Звернення перед вірними після Св. Літургії кожної неділі і свята та добрим способом донести до наших вірних потребу передплати нашого часопису.

Християнський часопис «Нову Зорю» –

в кожну родину нашої Архієпархії!

 

Дорогі наші вірні брати і сестри!

Звертаємося до Вас і нагадуємо, що настав час передплати «Нової Зорі» на 2018 рік. Отож ласкаво просимо кожного з Вас продовжувати передплачувати наш часопис, поширювати його і доносити слово Боже, слово Церкви і слово Митрополита до кожної оселі нашої Митрополії. Ваша пожертва та ваша молитва є запорукою життя нашого часопису та великою допомогою у поширенні християнських цінностей серед нашого народу в такі непрості часи.

Вартість передплати на місяць становить 17, 28 грн., а через редакцію – 14, 45 грн.

Передплатний індекс – 30072

Дякуємо Вам за те, що Ви є з нами!