7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Боже слово — у кожен дім
Тема дня

Ось і знову настала пора звернутися до Вас, шановні читачі, у справі передплати „Нової Зорі”.

Уже понад двадцять років „Нова Зоря” торує шлях, незважаючи на різні складнощі, що впродовж усього цього часу із незавидною стабільністю продукує розбурхане українське суспільство. Шлях цей непростий, бо весь цей час перебуваємо в інформаційному середовищі, де панує чужомовна псевдокультура, де пропагуються фальшиві цінності, розпуста і дике споживацтво. Все це нав’язують Україні люди, винесені на найвищі щаблі влади хвилями суспільної зневіри, інертності, хвилями бездуховності. За таких умов християнській газеті дуже нелегко виживати.

Проте ми, видавці „Нової Зорі”, сподіваємось, що з Божою поміччю газета і в другому півріччі буде надходити у ваші домівки. До праці на Христовій ниві нас надихає покликання нести слово Боже до спраглих, відповідальність перед багатотисячною аудиторією читачів, з якою у нас триває безперервний зв’язок. Дуже часто у телефонних дзвінках, листах ми чуємо і читаємо слова вдячності за газету, за „промінчик світла у метушливому і неспокійному сьогоденні”. Інколи висловлюються певні зауваження, навіть невдоволення. Так і має бути. Нам дуже важливо знати думку читачів, бо це допомагає у роботі, спонукає до нових творчих пошуків у висвітленні тем, які хвилюють.

Багато наших читачів не розлучаються з „Новою Зорею” від 1991 року. А є такі, які стали на цю вузьку стежину зовсім недавно: припали спрагло до життєдайного джерела і вже не хочуть відходити від нього. Красномовним свідченням є рядки з листа, який днями надійшов на адресу редакції від п. Марії Куриляк із с. Нижнів Тлумацького району. Ось що вона пише:

„Шановний отче Ігорю Пелехатий та дорогі працівники редакції! Сердечно дякую за Вашу і нашу газету. Вона для нас, читачів, як дорогоцінна волога для спраглої землі.

Передплачую часопис перший рік і не уявляю, як могла без нього жити до цього часу. Хай Господь Бог і Матінка Небесна благословляють Вас у Вашій нелегкій, але такій потрібній праці. Хай Ангел-хоронитель простелить свої святі крила над Вами і Вашими родинами. Слава Господу Богу і всім святим”.

Ми щиро вдячні за таку високу оцінку нашої праці. Усвідомлюємо, що не маємо права розчарувати Вас бодай у найменшому.

Періодики нині вдосталь, тож яке видання буде надходити у Вашу оселю — це вже вирішувати Вам. Ми сподіваємось, що для нинішніх читачів „Нової Зорі” питання вибору не стоїть, що вони не позбавлять себе духовного слова, яке зцілює, навчає, навертає, допомагає долати земні негаразди. І яке, до речі, незважаючи на економічні негаразди, у другому півріччі не стало дорожчим.

Але віра без справ — мертва. Тож сподіваємось, що кожен передплатник „Нової Зорі” стане справжнім апостолом у ширенні Божого слова поміж українцями. Розкажіть про газету своєму ближньому, дайте почитати її. У цій боротьбі добра і зла ми, християни, маємо стати на бік Добра і Любові, на бік вічної Правди, якою є слово Боже. З ним ми непереможні.

Михайло ЗАХАРЧУК.