7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

ЦАРИЦЕ МИРУ, ЗАХИСТИ УКРАЇНУ!
Тема тижня

Місяць травень в Католицькій Церкві традиційно присвячений особливому молитовному вшануванню Пречистої Діви Марії. В нинішньому році ми, українці, усвідомлюючи увесь драматизм загрози, яка нависла над нашою державою, потребуємо захисту Матері Божої, як ніколи досі, бо усвідомлюємо, що вистояти перед окупаційною навалою ззовні і перед олігархічно-корупційним спрутом зсередини нам без допомоги Неба буде не під силу.

Травень майже в усі роки незалежної України був позначений протистоянням між послідовниками комуністичних ідей і представниками національно-патріотичних сил. З повстанням Революції Гідності це протистояння переросло у криваву фазу: почавши з офірної жертви Небесної Сотні, нема майже жодного дня, щоб не гинули воїни-захисники України і цивільне населення. Путінська Росія – відверта послідовниця комуно-большевизму – нині застосовує проти нашої нації і держави увесь арсенал терору, підступу, брехні та облуди, апробований нею протягом століть розбою, поневолення і нищення підкорених народів.

Нині ненажерна Московія вже вкотре знекровлює український народ, а т. зв. «демократичний» світ мовчить, висловлюючи вряди-годи переважно «стурбованість та обурення». У значній мірі причиною такого ставлення є літеплість нинішньої української «диванної» влади, яка запопадливо радиться із сильними світу цього, замість того, щоб відповідально приймати мужні державницькі рішення щодо захисту територіальної цілісності та внутрішньої єдності країни.

Як наслідок, маємо повну невизначеність щодо майбутнього європейського вибору України, щодо економічної підмоги нашій державі, щодо посилення  нашої обороноздатності.

Не видно також зримих і якісних внутрішніх зрушень, не кажучи вже про докорінне оновлення державної служби, правоохоронної та податкової системи, свободи в господарських відносинах, встановлення непорушних гарантій соціального захисту найбільш потребуючих. А якщо врахувати ще й катастрофічне знецінення гривні, кількаразове зростання плати за комунпослуги й енергоносії, якщо взяти до уваги фінансовий та морально-психологічний тягар війни, кількадесят тисяч поранених воїнів та більш як мільйон вимушених переселенців, — то  Україна справді нині нагадує знеможеного античного велетня, оплутаного тисячами мотузок, з яких самотужки годі визволитися…

Як виглядає з наведеного вище, цьогорічний травень буде для нашого народу і країни визначальним: або ми зможемо вирватися з цього надскладного лабіринту загроз та викликів, а чи й надалі животітимемо, немов німі раби, на нашій – поки що своїй – землі, яку доморощені й закордонні глитаї хочуть також за безцінь забрати.

Попри всю нашу неміч, ми все ж не залишені напризволяще. З нами – Бог, Джерело нашої сили. Просімо Його у щоденних молитвах прощення наших провин та благословення для себе і народу, просімо про дар нашої єдності, щоби подолати духа неволі і розірвати всі пута, які сковують наш національний організм. Посилено просімо у нинішньому травні захисту Матері Божої – Покрови України і Цариці Миру. І наша соборна молитва буде вислухана.

 

о. Ігор Пелехатий.