7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Ще від віків не чувано, щоб Богородиця не допомогла
Вірую!

Через часопис «Нова Зоря» щиро дякую Матері Божій – Цариці Вервиці, що прославилася в італійському місті Помпеї, за вислухані прохання.

Вже у двох випадках, здавалось, цілком безнадійних, відмовляючи Помпейську безвідмовну дев’ятницю, отримала позитивний результат. Враховуючи важкі випробування, що з Божого допуску впали на наш багатостраждальний український народ, коли кожного дня відходять у вічність молоді хлопці, доречним було б молитися Помпейську безвідмовну дев’ятницю за наших синів-воїнів, щоб повернулися здоровими додому, за перемогу над злом і торжество правди та справедливості.

п. Марія.

м. Івано-Франківськ.

Помпейська

безвідмовна дев’ятниця

 

Найсвятіша Діва Марія Помпейська декілька років навчала своїх почитателів, що повинні робити, щоб отримати ласки, про які просять. Відомим є факт з’яви Пресвятої Богородиці невиліковно хворій з Неаполя Фортунаті Агрелі (21 рік), до якої промовила: «Кожен раз, коли хочеш отримати від мене ласку, відмов на мою честь три благальні дев’ятниці, проказуючи 15 таємниць моєї Вервиці, а потім відправ 3 подячних дев’ятниці». Фортуната була чудом зцілена. Це був початок набожності «безвідмовної дев’ятниці».

Як відмовляти помпейську дев’ятницю?

День, коли починаємо відмовляти помпейську дев’ятницю, позначаємо в календарі. Помпейська дев’ятниця триває 54 дні. Протягом цих днів відмовляємо три частини святої Вервиці. Можна відмовляти чотири частини, з Таємницями світла.

Перед початком трьох частин Вервиці промовляємо: «Цю Вервицю відмовляю на Твою честь, Царице святої Вервиці» і додаємо свої намірення.

Протягом 27 днів відмовляємо благальну частину помпейської дев’ятниці. Щоденно, закінчуючи три частини Вервиці, молимося: «Згадай, Всемилостива Діво, Царице Вервиці з Помпеї, що від віків не чувано, аби хтось з Твоїх почитателів, через Твою Вервицю допомоги взиваючи, був Тобою не вислуханий. Не погордуй просьбою моєю, Мати Слова Предвічного, але через святу Твою Вервицю і через милість, яку надаєш Твоїй святині в Помпеї, ласкаво вислухай мене і помилуй. Амінь».

Протягом 27 днів, що залишилися, відмовляємо подячну частину помпейської дев’ятниці. По закінченні трьох частин Вервиці молимося: «Що ж можу Тобі дати, о Царице, повна благодаті? Ціле своє життя присвячую Тобі і, наскільки мені вистачить сил, буду поширювати набожність до Тебе, Царице святої Вервиці з Помпеї, бо коли благав Тебе про допомогу, посітила мене ласка Божа. Всюди, наскільки зможу, буду розповідати про ласки, які я отримав, буду поширювати набожність до Вервиці, буду всім голосити, як добре обійшлася зі мною, щоб такі негідні грішники, як і я, з довір’ям йшли до Тебе. О, якби цілий світ бачив, яка Ти добра, яке маєш милосердя до терплячих, то всі сотворіння прибігли б до Тебе. Амінь».

Кожна з трьох частин Вервиці закінчується триразовим зітханням до Матері Божої: «Царице Святої Вервиці, молися за нас».

 

Помпея – столиця Цариці

святої Вервиці

Помпея знаходиться у підніжжі гори Везувій. Місто найславнішого в світі Санктуаріуму Святої Вервиці. Своїй славі місто завдячує блаженному Бартоло Лонго, котрий з Божою допомогою збудував святиню і нову Помпею. (Святіший Отець Іван Павло II у 1980 році впровадив до лику блаженних Бартоло Лонго – Апостола святої Вервиці).