7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Сила молитви на вервиці!
Вірую!

Хочу розповісти, що пережила два роки тому. Зробивши УЗД, лікарка вжахнулась: «Потрібна негайна операція, бо наслідки можуть бути фатальні!» Але я не погодилась. Вона довго вмовляла, наводила приклади зі свого досвіду роботи, та я була невблаганна. Щоб зняти з себе вину, змусила мене написати відмову від операції, а в разі погіршення стану здоров’я дала рекомендації, що робити і негайно лягати в лікарню.

Я поїхала додому, а через деякий час згадала, що Матір Божа найбільше піклується тими, які моляться на вервиці і є посередницею між Богом і людьми.

Чотири місяці я молилась на вервиці, а потім поїхала в інший медичний центр і там зробила УЗД. Результаті були прекрасні. Я була щаслива і з радістю продовжувала молитись вервичку. Через деякий час знову поїхала на перевірку, і знову результати були чудові.

З того часу я постановила собі молитися щодня до кінця життя. Так і роблю. В одному своєму сні я побачила людей, які виходили з церкви. Назустріч мені йде високий чоловік і каже: «Так багато людей, а до церкви ходить мала кількість». Вірю, що ті, які ходять до церкви, щиро моляться, роблять добро, звільнять від гріхів і від хвороб.

В. М.

смт. Більшівці

Галицький р-н.