7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Почута молитва
Вірую!

Моя дочка Ірина мріяла про дитину три роки. Але все якось не вдавалось їй завагітніти. В цьому наміренні я часто їздила на прощі.

Була у Джублику,  Страдчі, Глинянах, Зарваниці, Погоні. Скрізь  молилась за неї та її чоловіка. Вдома відмовляла дев’ятницю до св. Юди-Тадея.

Одного разу по дорозі в Страдч почувалась дуже погано, заплющила очі, не могла поворухнутись. Поруч сиділа знайома, а всі прочани в автобусі молились вервицю визволення. Як тільки п. Надя приклала вервицю до моєї голови, я фізично відчула ніби з моїх грудей вирвався тягар. Мені стало легко-легко. Я зрозуміла, що Господь вже дуже швидко вислухає мою молитву.

А кожного разу, як проходила через ринок, то дивилась на образ Божої Матері з Дитятком Ісусом. Дуже хотіла його вишити. І ось нарешті купила полотно та нитки, а коли вишивала, то також молилась, щоб дочка стала мамою. І ось на мій день народження дочка телефонує і каже: «Мамо, я вагітна». 

Дякую Господу Богу, Пречистій Діві Марії, усім святим, апостолу Юді-Тадею, що вислухали наші молитви. Тепер я щаслива бабуся онучка Тадейчика!

Галина.

Івано-Франківськ.

 

Молімось до святих

Сердечним і гарячим  повинно бути наше набоженство до святих Апостолів Господніх, тому що вони були першими нашими вчителями й провідниками Христової святої віри.

Але, на жаль, культ пошани тих могутніх вибранців пішов у забуття, уступаючи місце святим новіших часів. Особливо забуто святого Юду-Тадея, пам’ять якого церква шанує 2 липня. Але Спаситель надав цьому святому привілей подавати успішну допомогу всім, хто звертається в безнадійних обставинах до нього.

У цей нелегкий час для України і кожного українця нам всім потрібно звертатись з молитвою до святих, яких ми собі обрали. Моїм святим є Юда-Тадей, в допомозі якого я переконалась не раз. Ось і зараз знову дякую йому за допомогу, силу і віру, яку він мені дає! І буду просити у нього МИРУ для нашої держави!

 

З повагою – ваша читачка

Юлія.