7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Храмові – 150 років
Вісті з парафій

16 листопада Преосвященний владика Василій Івасюк здійснив пастирський візит на парохію св. Архистратига Михаїла с. Глушків Городенківського деканату. Разом із деканом о. митр. Ігорем Левицьким та священиками Єпископ очолив Божественну Літургію з нагоди 150-ліття освячення храму.

 

У цей день на подвір’ї церкви було вельми людно. Після урочистого вітання Владики о. Роман Лапчинський вручив йому символічний ключ від храму. Із хвалебними піснями на прославу Бога виступив церковний чоловічий хор. Активними учасниками свята стали діти, які під керівництвом Сніжани Озарко, Оксани Гультай, Зоряни Боднарчук та Наталії Козоріз вітали всечесних отців та Владику. Як визнання заслуг перед Церквою та за ревне душпастирське служіння Архієрей нагородив о. Романа Лапчинського високою церковною нагородою — золотим хрестом. Найбільш активні парафіяни були відзначені грамотами. Серед них були і найстарші – Микола Марчук та Іван Шукост.


На подвір’ї церкви було організовано виставку-продаж «Діти – для АТО», кошти з якої буде перераховано на рахунок Городенківської організації «Української спілки ветеранів Афганістану».

Закінчилося свято концертом. До глибини душі були схвильовані гості звучанням пісень «Джерело», «Колосок» у виконанні Андрія Озарка. Маленькі ангелята (діти 4 – 6 років) виступили в ролі душ героїв, які загинули за рідну Україну в наш час.

Архієрей уділив усім вірним благословення, а також разом із священиками освятив воду на подвір’ї храму.

 

Наталія Козоріз.