7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

90-річчя храму
Вісті з парафій

в НараївціЦьогоріч свято Різдва Пресвятої Богородиці було незабутнім для мешканців села Нараївка Більшівцівського деканату, адже храм з однойменною назвою відзначив 90-ліття від часу заснування та 25-ліття з часу відкриття після атеїстичних часів.

Громада довго та пильно готувалася до цього дня. Під керівництвом пароха о. Миколая Цимбалістого храм був повністю відреставрований ззовні та всередині. Святковий день 21 вересня розпочався Великою Утренею, яку мелодійним  співом супроводили семінаристи Івано-Франківської Духовної Семінарії. Владика Володимир Війтишин очолив Божественну Літургію у співслужінні численного духовенства.

У проповіді Митрополит, звертаючись до громади, зауважив, що їхня святиня бачила буремні роки війни, лихоліть, пережила добу атеїстичного безбожництва, а сьогодні сяє у красі та впорядкованості, запрошуючи вірних стати учасниками Святих Христових Таїнств.

Він подякував громаді і пароху за жертовність та працю у реставрації, оздобленні та підтримці Божого храму. Були вручені подячні грамоти всім жертводавцям та трудівникам храму. Района влада також вручила грамоти пароху та голові сільської ради, підкресливши при цьому їхній вагомий внесок у розбудову релігійного, культурного та соціального життя району.

Потім відбулося освячення води, мирування та торжественна процесійна хода навколо храму. Чисельно прибули гості з різних куточків краю, щоб розділити святкову радість парафіян храму Різдва Пресвятої Богородиці села Нараївка.

Михайло ПАЛЯК,

студент 4 курсу

Духовної семінарії

На світлині: під час Літургії.