7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Хвалебний Хрест Спасителя у Солотвині
Вісті з парафій

15 вересня 2014 року у нашому селищі на території колишнього польського костелу освячений та встановлений Хвалебний Хрест Господа нашого Ісуса Христа. Це відбулося о 12-ій годині. Отож спільнота «Матері в молитві» виконала прохання Спасителя від 5 квітня 1974 року, яке Він об’явив Мадлен Омон з Дозулє (Франція). Хрест цей, розмірами 7,38 м х 2, 76 м, має бути поставлений у всіх куточках світу. Рамена Хреста мають бути у напрямі схід — захід. Південна та північна сторони Хреста мають бути білими, а східна та західна — голубими, на честь і спомин про Матір Божу, Яка стояла під Хрестом на Голгофі.

Тим більше зла в місці, де буде поставлений такий Хрест, тим більше ласк спливатиме з Нього. Тому, що Ісус є Світлом Світу, Хрести мають бути освітлені вночі й тому щодня слід відмовляти біля Нього молитву, продиктовану візіонерці Мадлен, й один десяток Святої Вервиці. Хрести мають бути нагими, як нагим був Той, Кого до Хреста прибили.

В одному з послань до Фернанди Наварро (2000 р.) Ісус говорить, що сьогодні в світі є вже більше тисячі таких Хрестів, але їх потрібно ставити ще, бо часу для сповнення цього послання залишилося дуже мало. Найбільше таких Хвалебних Хрестів поставлено в Африці, арабських країнах, Іраку, Сирії, Канаді (800), США (понад 200), Швейцарії (70), Боснії-Герцоговині (14), Польщі (8). Минулого року Хвалебний Хрест встановлено на Високому замку у Львові.

Уже є перші чуда, пов’язані з цими Хрестами. Так ураган, який наближався до о. Мадагаскар зі швидкістю 300 кілометрів на годину, несподівано змінив свій напрям перед Хвалебним Хрестом з Дозулє. Відтоді, як цей Хрест поставили на острові, жоден ураган не торкнувся його.

Спільнота «Матері в молитві» з Солотвино щиросердечно дякує всім жертводавцям, які спричинилися до виготовлення і встановлення Хвалебного Хреста Спасителя: п Ігорю Клюсу, п. Степану Мізераку, п. Олександру Боднару, пп. Галині і Богдану Возним, п. Любові Магурській, п. Надії Іроденко, п. Юрію Дерев’янку, п. Юліанові Логучеку. А також усім парафіянам, робітникам, які бодай чимось спричинилися до виготовлення і встановлення Хреста. Нехай Господь Бог благословить всіх людей і обереже від всякого зла.

«Матері в молитві» складають цю офіру за мир в Україні.

 

Тетяна ЛОГУЧЕК.

Солотвинський деканат.