7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Безпека — понад усе
Церква і держава

 На Івано-Франківщині пройшов семінар з питань безпеки життєдіяльності за участю працівників МНС та представників духовенства

17 листопада в місті Коломия за ініціативи Управління МНС в області пройшов семінар з питань безпеки життєдіяльності за участі працівників обласних управлінь МНС та Держтехногенбезпеки, Відділу у справах релігій Івано-Франківської облдержадміністрації, представників єпархіальних управлінь Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ та Коломийської єпархії УПЦ КП. Одним з основних питань роботи семінару було питання залучення релігійних конфесій Івано-Франківщини до проведення профілактичної роботи серед населення з питань безпеки життєдіяльності з метою недопущення виникнення випадків пожеж, надзвичайних ситуацій, травмування та загибелі людей на них. Адже, за статистикою, в порівнянні з минулим роком кількість пожеж в області  зросла на 328 випадків, вогонь забрав життя 60 мешканців краю, завдав матеріальних збитків більш як на 40 млн.грн.

В ході семінару працівники Управління МНС області вручили представникам духовенства текст «Звернення до мешканців Івано-Франківщини» та звернулися до всечесних отців з проханням під час богослужінь, проповідей донести до людей ту небезпеку недбалого поводження з вогнем, роз’яснити віруючим важливість дотримання правил безпеки життєдіяльності. Під час семінару зверталася особлива увага на протипожежний захист культових споруд та церковних храмів Івано-Франківщини. Також учасники семінару переглянули відеокадри пожеж в церквах, які мали місце на території області впродовж останніх декількох років. В ході підведення підсумків роботи семінару священики мали ряд запитань до фахівців служб, на що отримали вичерпні відповіді.

УМНС

в Івано-Франківській області