7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Книгарня «Нової Зорі» пропонує:

Article Index
Книгарня «Нової Зорі» пропонує:
Page #
Page #
Page #
Page #
Page #
Page #
Page #
All Pages

Книга — поштою

Книгарня „Нової Зорі” пропонує

Вашій увазі пропонується унікальна книга Єпископа Григорія Хомишина „Українська проблема” (ф. А-5, – 112 с. - 25 грн.).

Це вже друге видання листа-послання Блаженного Мученика Григорія Хомишина, Єпископа Станиславівського (1904 – 1945). „Українська проблема” — зразок релігійно-богословської, суспільно-політичної та соціально-економічної думки, відверта і відповідальна, щира і глибока позиція Владики, який всеціло присвятився служінню Богові, Вселенській Церкві і українському народові.

„Українська проблема” — це духовний заповіт будівничий справедливої і заможної християнської української держави.

Увага! Акція книгарні „Нової Зорі” до дня святого Миколая

та Різдва Христового

Вже зовсім скоро до нас завітають радісні, особливо для дітвори, християнські свята — день святого Миколая та Різдво Христове! Добра українська традиція та християнська любов спонукує нас готувати для рідних та близьких подарунки. Пам’ятаймо, що найкращим подарунком є книга. Наша книгарня пропонує Вам не просто книги, а добрі християнські книги, календарі, поштівки та образки. Запропонований набір Ви можете придбати всього за 45 гривень.

До святкового набору входять:

Надія Дичка. „У ніч святого Миколая” (вірші для дітей) — А-4, 8 с.

„Небо і земля нині торжествують” (книжка-розмальовка з колядами та віршиками для дітей молодшого шкільного віку). — А-4, 28 с.;

Галина Бритвак.„ Пригоди Песика пекінесика” (оповідання для дітей). — А-4, 56 с.;

Галина Симчич. „Криничка” (вірші для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку). — А-4, 44 с.

„Бо прийдуть до тебе три празники в гості” (колядки, щедрівки та новорічні привітання. Упорядник Михайло Буджак). — А-6, 48 с.

Марія Зьомковська. „Пригоди дідуся Всевіда.” — А-4, 12 с. (Казка для дітей молодшого шкільного віку);

Різдвяна поштівка.

Поспішіть і зробіть чудовий подарунок для Ваших дітей!

Замовлення можна надсилати листом, по телефону чи електронною поштою e-mail: nz@com.if.ua.

Адреса книгарні: 76018 м. Івано-Франківськ, пл. Міцкевича, 5. Тел. (0342) 52-73-48.


Андрухів Ігор. „Галицька Голгофа". — 1997. — 84 с. — 4 грн.

У цій праці автор на основі архівних документів, більшість з яких публікується вперше, показує, чому і як була припинена діяльність УГКЦ на теренах Галичини і, зокрема, в Станіславській області.

Автор не ставив собі за мету возвеличувати чи принижувати будь-яку з релігійних конфесій. Всі висновки є особистою думкою автора, а читач має право з ними погоджуватись чи не погоджуватись.


Вашій увазі пропонується унікальна книга Єпископа Григорія Хомишина „Українська проблема” (ф. А-5, – 112 с. - 25 грн.).

Це вже друге видання листа-послання Блаженного Мученика Григорія Хомишина, Єпископа Станиславівського (1904 – 1945). „Українська проблема” — зразок релігійно-богословської, суспільно-політичної та соціально-економічної думки, відверта і відповідальна, щира і глибока позиція Владики, який всеціло присвятився служінню Богові, Вселенській Церкві і українському народові.

„Українська проблема” — це духовний заповіт будівничий справедливої і заможної християнської української держави.


З вірою і терпінням. Єпископ Мученик Григорій Хомишин (1867-1997). — 1997. — 32 с. — 10 грн.

Книга присвячена 130-ій річниці від дня народження Станиславівського Єпископа, Мученика і великого Христового Визнавця, Преосвященного Владики Григорія Хомишина. У ній подані спогади свідків життя і діяльності Єпископа.


Андрухів І. Цариця Карпатського краю. — 1999. — 160 с. — 12 грн.

У трьох розділах книги „Цариця Карпатського краю" міститься короткий нарис історії монашого Чину Святого Василія Великого УГКЦ, монастиря св. Переображення Господнього у с. Гошів Долинського району Івано-Франківської області, а також чудотворної ікони Матері Божої Гошівської, яка ось уже більш як 250 років є найбільш знаною, звеличуваною і шанованою на Прикарпатті та в усій Галичині.


Федунків Зеновій. „Галицький релігійний центр: Проблеми і факти". 2001 р. – 288 с. — 13 грн.

Книга розповідає про історію одного з найвідоміших на західноукраїнських землях духовного осередку — Галицького релігійного центру: його становлення, розвиток і занепад, а також про культові споруди. Вона є першою спробою цілісного впорядкування і осмислення багатого історичного, археологічного, краєзнавчого, топонімічного і топографічного матеріалу з проблем релігійного Галича.

Це видання стане у пригоді науковцям, духовенству, студентам теології та релігієзнавства, краєзнавцям, всім, хто цікавиться історією рідного краю.


Йозеф Акерман. „Утіха бідних душ". Повчання та приклади про стан бідних душ у чистилищі. 2002. — 120 с. — 12 грн.

Пропонована побожному читачеві книга є поки що найкращим в Україні виданням про потойбіччя. Про це свідчить уже третій наклад „Утіхи бідних душ". Ця книга — наймогутніша відповідь на різні теорії щодо реінкарнацїї душі, зомбування, трансмутації тощо.


Дев'ятниця до Св. Тадея. — 32 с. — 3 грн.

Сердечною і гарячою повинна бути наша набожність до святих Господніх Апостолів, тому що вони були першими вчителями й провідниками святої Христової віри.

„Дев'ятниця до св. Тадея" має на меті поширення в Україні культу цього великого у Бога заступника. Нехай ця книжечка буде виявом шани до святого і послужить всім, хто безпорадний у горі і не бачить нізвідки помочі. Нехай вона приводить усіх нещасливих до Того, Хто є помічником, утішителем і надійним прибіжищем, кофили біль роздирає душу, а заплакані очі не бачать сонця.


Дмитро Степовик. „Іконологія й іконографія". 2003. (формат А-4,312 с. + 64 с. кольорова вкладка). — 70 грн.

У своїй новій книзі київський професор Дмитро Степовик розглядає низку питань, пов'язаних із джерелами іконотворчості у Церкві Христовій. Крім суто мистецтвознавчих питань, у книзі поважне місце присвячено богословиії ікони, тим великим труднощам, з якими зіткнулася Вселенська Церква, утверджуючи сакральні зображення, зокрема ікони як візуальної віронавчальної частини богословія. У 14-х розділах розглядаються питання поступового переходу від символічних образів до антропологічних, до утвердження іконостасу як особливої передвівтарної частини інтер'єру храму, при якій здійснюється містично-літургійне і євхаристичне дійство. Книга добре ілюстрована графічними зображеннями ранньої сакральної іконографії і кольоровими репродукціями сучасних майстрів ікони, які відроджують та впроваджують у нове життя учення ранніх святих східних і західних отців про віронавчальну й естетичну природу ікони.


Ірина Залеська. „Сотворімо сонце у душі" (кольор. альбом). — 2003. – 56 с. — 15 грн.

Два Божі дари — вишивати і писати поезію Ірина Залеська з Івано-Франківська прийняла як найвищу нагороду і прагне якнайповніше роздати людям. Вишиття п. Ірини позначені витонченою, інтелігентною галицькою манерою. У них зафіксований своєрідний духовно-мистецький код нації. А її вірші — це романтичний світ опільського села: квіти біля вікна хати, ранішні роси і запах дитинства.


Дари найкращі... (набоженства до Святого Духа). 2003. — 80 с. — 4 грн.

Видання містить декілька молитовних практик та короткий огляд розвитку християнсько-католицької побожності до Третьої Особи Пресвятої Тройці — Святого Духа.


Герилюк-Купчинський, о.-мітрат Петро. Вірю в Ісуса Христа. (Проповіді). — 2003. — 240 с. 12 грн.

„Молитви та Акафісти до Пресвятої Богородиці та Господа Нашого Ісуса Христа". - 2003. - 80 с. — 4 грн.

Продовжуючи серію „Бібліотечка християнської родини", пропонуємо „Молебні та Акафісти до Пресвятої Богородиці та Господа Нашого ісуса Христа". У книжечці, окрім акафістів, подано молитви до Пресвятого Серця Ісусового, Єктенію на всяке прохання та пісні до Пресвятої Богородиці. Вона буде корисною у повсякденному житті кожного християнина.

о. Доротей Шимчій. „Навернення серця". Част. друга. 2003. —112 с. — 7 грн.

Друга частина реколекцій для духовних осіб під назвою „Навернення серця" містить реколекційні вказівки щодо того, як богопосвяченій особі внутрішньо підготувати себе до духовної обнови, а також реколекційні науки, якими повинні керуватися у своєму житті духовенство та чернецтво.

Автор реколекцій — о. Доротей Дмитро Шимчій ЧСВВ — довголітній місіонер у Бразилії, Аргентині, Уругваї та багатьох інших країнах Латинської Америки та світу — всюди, де осіли українці у пошуках кращої долі.


о. Доротей Шимчій. „До апостольських порогів". Реколекції у світлі одвічних правд. Серія третя. — 2003. — 168 с. — 7 грн.

Третя частина реколекцій для духовних осіб під назвою „До апостольських порогів" містить реколекційні вказівки, виголошені 1988 року в Люрді, Франція, щодо того, як богопосвяченій особі внутрішньо підготувати себе до духовної обнови, а також реколекційні науки, якими повинні керуватися у своєму житті духовенство та чернецтво.

Автор реколекцій — о. Доротей Дмитро Шимчій ЧСВВ — довголітній місіонер у Бразилії, Аргентині, Уругваї та багатьох інших країнах Латинської Америки та світу — всюди, де осіли українці у пошуках кращої долі. Пропонована читачам серія видань — плід 70-річного чернечого та 60-річного священичого покликання о. Доротея, підсумок його проповідницької праці для духовних осіб, яку він більш як півстоліття здійснював у Європі та Америці.


„Молитви та Акафісти до Пресвятої Богородиці та Господа Нашого Ісуса Христа". - 2003. - 80 с. — 4 грн.

Продовжуючи серію „Бібліотечка християнської родини", пропонуємо „Молебні та Акафісти до Пресвятої Богородиці та Господа Нашого ісуса Христа". У книжечці, окрім акафістів, подано молитви до Пресвятого Серця Ісусового, Єктенію на всяке прохання та пісні до Пресвятої Богородиці. Вона буде корисною у повсякденному житті кожного християнина.


Голос Ісуса. — 2004 р. — 32 с. — 3 грн.

Ісус закликає нас вступити на хвилину думкою до церковці, де Він чекає на нас на великому престолі, у кивоті, у скромній хатинці. Його Серце повне любові до нас. Його руки відкриті, щоб наділити нас ласками. Він бажає помагати нам у немочах, зміцнювати сили у спокусах, розігнати хмари журби, смутків, вислухати наші просьби і виконати бажання.

Прислухаймося ж до голосу Ісуса, як Він закликає нас до Себе.

„Українсько-німецько-англійський розмовник". 2004 р. — 88 с. — 4 грн.

Цей українсько-німецько-англійський розмовник призначається для широкого кола громадян України, які не володіють або недостатньо володіють вказаними іноземними мовами. Розмовник охоплює найбільш важливі й загальновживані висловлювання, об'єднані у відповідні тематичні розділи. Розміщення розділів і речень у них має умовний характер.

Підрядна транскрипція українськими літерами має на меті передати найбільш наближено до справжньої німецької та англійської вимови звучання іноземних фраз в устах носіїв української мови.

Лесів, о. Ярослав. „Мій хрест в руках його нестиму". 2004.160 с. + 12 с. ч/б вкладка. — 13 грн.

Священик і поет Ярослав Лесів (03.01.1945—09.10.1991) був одним із тих мужніх подвижників боротьби за відродження України та її Церкви, хто глибоко усвідомлював, що без самозречення і жертовності не зберегти ні власної душі, ні душі рідного народу. Тому йшов до кінця обраною дорогою — чесно, мужньо, з любов'ю і вірою в серці. Власне таким повертається о. Ярослав зі сторінок своєї найповнішої книги, до якої, окрім поетичних, увійшли його публіцистичні твори, а також виступи поета, інтерв'ю, листи.

До книжки, окрім поетичних, увійшли публіцистичні твори о. Ярослава Лесіва, а також виступи поета, інтерв'ю, листи. Ця книга — підручник духовного життя для всіх, а особливо для тих, хто лише починає відкривати для себе світ української Церкви, культури і літератури.


Шимчій, о. Доротей. „Обнова самоспостереження". - 2004. - 80 с. — 5 грн.

Нова книга о. Доротея Шимчія ЧСВВ є продовженням започаткованої ним серії видань, спрямованих на оновлення духовного життя Христового священства.

Короткі роздуми автора про сенс духовних покликань та роль духовенства у сучасному світі мають на меті оживити місіонерське післанництво Церкви на початку III тисячоліття християнства.


Шимчій, о. Доротей. До апостольських порогів. Реколекції у світлі одвічних істин. 2004. — 160 с. — 7 грн.

Книга рсколекцій для духовних осіб містить дуіппастирські вказівки, виголошені 1988 року в Люрді, Франція, щодо того, як богопосвяченій особі внутрішньо підготувати себе до духовної обнови, а також реколекційні науки, якими повинні керуватися у своєму житті духовенство та чернецтво.


Ярошенко Р. Акафісти. — 2004. — 176 с. — 6 грн.

Перший збірник Романа Ярошенка містить вісім Акафістів: до Різдва Христового, до Пресвятої Родини, до „Знамення" Матері Божої, до святого пророка Іллі, до святого Апостола Христового Юди-Тадея, до святого Симеона Стовпника, до святого Івана Боско, до блаженних мучеників Івано-Франківських Григорія Хомишина, Симеона Лукача, Івана Слезюка.

Бабій Василь. „Чудо у Витанії". Історичне оповідання. — 2004. — 64 с. — 4 грн.

Ця книга прикарпатського письменника — художня оповідь про воскресіння біблійного Лазаря. Лазар — це всі ми, хто вірить в Ісуса. Месія дав усім людям надію на життя вічне. Показав, що воно можливе, воно є для кожного, хто вірить в Бога Отця, Сина, і Святого Духа.


Климишин Іван. Вчені знаходять Бога. — 2004. - 96 с.— 12 грн.

У книзі відомого астронома, доктора фізико-математичних наук, професора і академіка Івана Климишина наведено розмірковування багатьох учених світу, з яких випливає, що наука і релігія не протистоять, а взаємно доповнюють одна одігу. З'ясовано здебільшого невідомі дотепер обставини, які призвели до трагедії Джордано Бруно і драми Галілея. Детально проаналізовано космологічний і теологічний аргументи, які зміцнюють віру в Бога — Творця світу. У двох Додатках зосереджено увагу на окремих місцях з творів Т. Шевченка та І. Франка, роздумування над якими сприяють формуванню в читача почуття власної гідності і які здатні наповнити його серце діяльною любов'ю.

Климишин Іван. „Добро — у добрі. 2004. — 72 с. — 5 грн.

У пропонованій книзі зібрано окремі матеріали, в яких висвітлено проблеми релігійного виховання, релігійної освіти, зрештою — усього релігійного життя людини з точки зору вченого-астронома.

Видання має на меті допомогти тим, хто потрапив у складну життєву ситуацію і потребує духовної опори, у зміцненні віри в Господа Бога.


о. мітр. Петро Герилюк-Купчинський. „Вірю в Святого Духа й Вселенську Церкву" (Проповіді). — 2005. — 240 с. — 12 грн.

Книга духовних наук складена автором на основі проповідей всесвітньовідомого проповідника, угорського єпископа Тігамера Тота. Видання покликане розкрити перед читачем сенс християнської віри та роль Вселенської Церкви у спасінні людства.

Для священиків, студентів-богословів, катехитів і всіх, хто шукає відповідей на складні питання під час духовних пошуків.


Іван Климишин. Основи пасхалії з таблично-графічним їх відображенням. Видання друге, доповнене. — 2005. — 112 с. — 8 грн.

У цій невеликій за обсягом книжці автор намагається якомога чіткіше висвітлити причини незгоди християнських Церков щодо календарних дат, в які належить відзначати те чи інше свято.

Автор сподівається, що проведений тут аналіз календарно-астрономічних ситуацій, які обумовлюють потреби і проблеми Пасхалій, може посприяти пожвавленню розпочатої в минулому столітті дискусії щодо можливого переходу християнських Церков на єдину для всіх дату Пасхи — неділя після другої суботи у квітні.


о.д-р Роман Василів. Книга пророка Авакума". — 2005. — 460 с. — 20 грн.

Мета пропонованої книги о. д-ра Романа Василіва — глибоке вивчення Святого Письма і застосування пророцтва Авакума в історичному і ситуативно есхатологічному майбутньому.

Вишукана літературна мова, яскраві пояснення старозавітних образів пророка Авакума надає книзі привабливості, так що читач, відкривши її з перших же сторінок, отримає заохочення і залюбки читатиме її до кінця. Ерудиція автора у знанні стародавніх мов та історичних манускриптів і проблематика, пов'язана з відмінностями у перекладах, подано чітко, лаконічно, стисло і ефектно.


„Христос Воскрес". Віршована розмальовка для дітей. — 2005. — 24 с. — 5 грн.

Книжка-розмальовка для вихованців дитячих садків та школярів початкових класів, поза сумнівом, принесе естетичну та духовну насолоду не лише дітям, а й дорослим.

У книзі подано опис (з текстом і нотами) великодніх гаївок: „Кривий танець". „Та вербовая дощечка", „Нашу перепілку та й головка болить", детально розписано мистецтво, техніку та прийоми писанкарства.

Милують зір колоритні національні малюнки, які гармонійно доповнюють не менш вдалі віршики.

„Святе причастя. Молитви приготування і подяки". 2005. — 32 с. — 3 грн.

Книжечка містить різні молитви та духовні практики, які допоможуть вірним якнайкраще приготуватись до Святого Причастя та подякувати Господеві за цей безцінний дар зцілення тіла і душі.


„Таємниця щастя". — 2005. — 80 с. — 3 грн.

Молитви, об'явлені св. Бригіді Ісусом Христом, про Його терпіння і пов'язані з цим незвичайні обітниці.

„Розповіді про Ангела-хоронителя". — 2005. — 32 с. — 3 грн.

Служба Ангела-хоронителя — це результат спасіння Христа. Без гріхопадіння не було б ні горя, ні нещастя, ні смерті. Щодо наявності у дітей Ангела-хоронителя, любий наш Спаситель каже: „Ангели їхні на небі повсякчас бачать обличчя мого Небесного Отця" (Мт. 18,10).

Чи мають дорослі свого ангела також? Святе Одкровення про це мовчить. Проте існує католицьке переконання, що кожен має свого святого ангела до останньої години життя. Жодна людина, навіть безбожна, не може уникнути сфери впливу свого ангела.


Антоніна Листопад. Всевишній зеніт. Псалми (благоговійні поет. роздуми). — 192 с. — 35 грн.

Переспів Давидових Псалмів української поетеси Антоніни Листопад, яка сьогодні проживає у зросійщеному Краснодоні, — це талановите входження у глибинну сутність біблійного твору. Автор дотримується не букви псалмів, а головної ідеї, яка прочитується у кожному з них. Цей головний мотив стає для поетеси стрижневим — вона використовує художній прийом повторення головної думки псальми, добиваючись повноти вражень, повноти відчуттів, переживань. Доповнює це відчуття повноти багатство мовної палітри.


Селезінка М. Оперативна хірургія /у 2-х томах. 800 с, ф. 60x84/8. — 150 грн.


П'ять умов доброї сповіді. 2006 р. — 3 грн.

Свята Тайна Покаяння, установлена ісусом Христом в день Свого Воскресіння, не тільки просвічує, але й очищує душу з гріховного бруду, відновлює втрачену красу освячуючої ласки, що її вділяє Св. Тайна Хрещення. Приклад блудного сина є прикладом тих умов, які є складовою частиною Св. Сповіді.


„Молитовник до Матері Божої Неустанної Помочі". — 2006. — 48 с. — 3 грн.

Набоженство до Матері Божої Неустанної Помочі, рекомендоване Апостольською Столицею і з її волі розповсюджуване Отцями Редемптористами по всьому світі, має на меті розбудити і підтримати духовну практику постійної молитви як відповіді на заклик Христа до своїх Учнів: „Треба молитися завжди, і не занепадати духом" (Лк. 18,1).

У дев'ятницю входить дев'ятиденне Набоженство, а також пошануванням певного святого з відданням під його опіку.


о. Доротей Шимчій. Місійні науки. — 2006. —148 с. — 7 грн.

П'ята книга о. Доротея Шимчія ЧСВВ є продовженням започаткованої ним серії видань, спрямованих на оновлення духовного життя Христового священства.

„Набоженство до Святої Божої Крові". 2006. 32 с. — 3 грн.

Для членів Апостольства молитви і всіх вірних.


о. Тецелін Галюза. „Священик на вершинах і на манівцях". 2005. 96 с. — 5 грн.

Книжка дає вказівки, як то сіль землі — Христове священство — може захистити себе від звітріння. Вона дає змогу наповнити всіх, хто буде нею користуватися, тією пастирською вірністю та любов'ю, що прикрашає Доброго Пастиря Ісуса Христа та всіх Його справжніх послідовників.


Дмитро Борсук. Храм душі” (поетичне видання). 2006. — 64 с. — 5 грн.

Оці рядки і в них слова,

написані для того,

щоб прочитавши їх,

ви в руки взяли Книгу Книг.

Й навчились правді й доброті.

бо тільки там записані всі істини святі

від початку і аж до кінця

існування всіх поколінь земного життя!

Тому у книжці цій слова покликані вас навернути до Першоджерела.


о. мітр. Петро Герилюк-Купчинський. Вірю в життя вічне” (Проповіді). - 2006. - 160 с. — 12 грн.

Книга духовних наук складена автором на основі проповідей всесвітньовідомого проповідника, угорського єпископа Тігамера Тота. Видання покликане розкрити перед читачем сенс християнської віри у потойбічне життя та роль Вселенської Церкви у спасінні людства.

Для священиків, студентів-богословів, катехитів і всіх, хто шукає відповідей на складні питання під час духовних пошуків.


о. Святослав Кияк. „Ідентичність українського католицизму: генезис, проблеми, перспективи: Монографія”. — 2006. — 632 с. — 50 грн.

Монографія є оригінальним науковим дослідженням феномену українського католицизму, в якій з системно-комплексних позицій аналізується його генезис, становлення та сучасний стан. На численному, в тому числі й маловідомому, джерельному матеріалі з’ясовуються історіософські, духовно-культурні, літургійно-обрядові, інституційно-церковні, богословсько-еклезіологічні та суспільно-соціальні засади, особливості й перспективи розвитку українського католицизму. В праці розкриваються і аргументовано досліджуються три основоположні характеристики українського католицизму: христоцентричність, вселенськість та помісність, котрі розглядаються автором як важлива триєдина основа екуменічних взаємин в сучасному українському християнстві.

Провінційний Синод у Замості 1720 р. Б. // Постанови. — 2006. - 304 с. — 45 грн.

Майже триста років Замойський Синод був і залишається юридичним та адміністративним кодексом цілої Української Греко-Католицької Церкви, оскільки, маючи офіційну апробату Апостольської Столиці в Римі, він упорядкував церковно-релігійне життя та забезпечив ефективний і гармонійний розвиток УГКЦ, а найголовніше — уможливив утвердження ідентичності нашої Церкви, незважаючи на загрозливі катаклізми, які довелось їй пережити впродовж XIX, і особливо XX ст.

Як не дивно, але досі цей унікальний звід документів не був перекладений українською мовою. Відтепер автентичний зміст синодальних рішень у Замості 1720 р. латинською мовою оригіналу та його фаховий переклад українською став доступним для сучасного студента-богослова, священика і науковця.

Веселе перехрестя. Розмальовка. Пізнавальний посібник з правил дорожнього руху. 2006. 32 с. — 4 грн.

В Україні кожної доби під колесами транспортних засобів гинуть дві дитини, а ще двадцять п'ять юних учасників руху отримують тяжкі травми через дорожньо-транспортні пригоди.

Любі дітки! Щоб цього не трапилося, щоб ви зростали здоровими і щасливими, завжди пам'ятайте про те, що треба бути дуже обачними на вулицях і автотрасах. Правила поведінки на дорозі потрібно засвоювати змалечку. Ми підготували для вас цікавий і корисний подарунок — книжечку, яка приведе вас у світ незвіданого, а основне — познайомить з основами Правил дорожнього руху.

Ця книжечка стане для вас помічником і добрим другом, а також виявиться повчальною і корисною й для ваших батьків, вчителів, вихователів.


„Година ласк Непорочно Зачатої Пречистої Діви Марії 8 грудня, 12.00-13.00 год.” — 40 с. — 6 грн.

Ця книга — запалений смолоскип, який огріватиме серця вірних шанувальників Матері Божої Містичної Троянди. Троянда є знаком любові, а Марія називається трояндою через любов, якою Її серце палало завжди до Господа Бага і до нас.


Уляна Скальська. Лицар Української Католицької Церкви. — 2007. 224 с., 112 іл. — 15 грн.

Книжка присвячена висвітленню життя й діяльності о. Антонія Казновського (1878-1959), крилошанина, члена Богословського Наукового Товариства, безстрашного й ревного слуги Апостольського Престолу, політичного в’язня усіх окупаційних режимів в Галичині, ісповідника віри, незламного патріота України, який гідно прийняв мученицьку смерть в комуністичному концтаборі. Приклад його життя й діяльності, що свідчить про незвичайну незламність духу, непохитність і стоїцизм в екстремальних умовах політичних переслідувань, є вельми повчальний і гідний наслідувань в умовах посткомуністичного суспільства.


Ісус Христос вчора, сьогодні, завжди той самий навіки. Ювілейний збірник на пошану Єпископа-Ісповідиика Преосвященного Софрона Дмитерка ЧСВВ з нагоди 90-ліття життя та 65-ліття священства. — 2007. 128 с. — 18 грн.

Книга містить основні віхи життєвого шляху та пастирської діяльності Єпископа-Ісповідника, живої легенди УГКЦ Преосвященного Софрона Дмитерка, який належить до Чину святого Василія Великого.

Владика Дмитерко, як вірний син Церкви, пройшов непростий шлях лихоліть Другої світової війни та моторошних переслідувань безбожницької системи другої половину XX століття. Але він мужньо і витривало зберіг віру у самому собі, всі ці роки несучи непомильну правду Божого Євангелія до спраглого українського народу.


Ліки проти гріхів. — 2007 р. — 32 с. — 3 грн.

Мабуть, немає людини, котра б протягом свого земного життя не хворіла. Якщо говорити окремо про недугу душі, то увесь світ, без винятку, заповнений хворими людьми. А тією хворобою душі є гріх.

У цій книжечці викриваються основні хвороби душі і пропонуються ліки проти них із коротенько зібраних духовних рецептів-повчань з науки Святого Письма, богословської літератури, вчення святих, а також використано життєвий досвід багатьох подвижників Церкви у боротьбі зі злом.


О. Єгрешій. „Єпископ Григорій Хомишин: портрет релігійно-церковного і громадсько-політичного діяча”. — 2007 р. — 168 с. — 10 грн.

У науковому дослідженні автор на основі багатої джерельної бази вперше об’єктивно аналізує пастирську та суспільну діяльність видатної постаті Української Греко-Католицької Церкви Блаженного Мученика Григорія Хомишина, Єпископа Станиславівського (1867 - 1945)

Книга також допоможе читачеві глибше збагнути складні релігійні та суспільно-політичні процеси в Галичині у першій половині XX ст., безпосереднім та активним учасником яких був Григорій Хомишин — Архипастир, патріот, України і Мученик за єдність св. Церкви.


Багірова Віра. Первоцвіт. Пісенник для дітей на слова Віри Багірової. — 2006. — 120 с., ф. А-4. — 12 грн.

У пісеннику Віри Багірової „Первоцвіт" вмішені згармонізовані твори поетеси, покладені на музику композиторами Іваном Фіцаловичем, Миколою Павлюком, Авеліною Басовою, Зоряною Валіхновською, Ольгою Синоверською, Ларисою Джанджалою.

Пісенник стане у пригоді музичним керівникам шкіл, садків, хоровим колективам, а дітям принесе багато радості, усмішок, духовного зростання.


Климишин Іван, Климишин Ольга. Синиці і журавлі. У пошуку першооснов буття. — 2006. — 128 с. — 10 грн.

У попередній книжці авторів — „Збагнути світ і себе у ньому" подано матеріали, які визначають у наш час, місце релігії у світогляді людини. У пропонованому виданні цю тему розширено з метою показати, що найновіші досягнення фізики, астрономії, біології і психології наближують нас до розуміння великої правди, розкритої лауреатом Нобелівської премії В. Паулі: „Межі всіх природничо-наукових методів там, де з'являються питання про походження". І тому, все більше усвідомлюючи це і не бажаючи примноження зла у світі, видатні вчені в минулому і тепер вважали своїм обов'язком декларувати свою віру в Творця всіх і всього.


Свйонтек Ірина. Вишивки Гуцульщини (альбом І). — 2008 р. — 288 с., 32 с. кольор. вкл. ф. А-4. — 110 грн.

"Вишивки Гуцульщини. Мистецтво геометричного орнаменту та колориту" є третім альбомом з серії "Вишивки Карпат". В ньому зображено 100 узорів автентичних вишивок святкових жіночих та чоловічих сорочок кінця XIX ст., XX ст. та початку XXI ст. Вони подані у вигляді розводів (конт¬рів) вишивок на 188 таблицях в чорно-білому варіанті та на 32 кольорових сторінках, де зображено 135 фотографій вишивок та типажів у вишитих сорочках, що є зразками до кожної таблиці. Подані низинкові узори (крім табл. 61), найбільш характерні для Верховинщини, Яремчанщини, Надвірнянщини та Косівщини.

В загальній частині подано передмову, зроблено загальний опис вишивок Галицької Гуцульщини, мистецтва геометричного орнаменту та колориту, принципи опису таблиць, підбору зразків вишивок до альбому та їх систематизація.

В додатках Ви знайдете опис методики та принципів опрацювання матеріалу, географічний та предметний покажчики, техніку низинкової вишивки, бібліографію, статті про народні вишивки, опубліковані автором, біографію, та відгуки про працю автора.

Ткачівський Я. Сльоза блаженства (поезії). — 2010. — 76 с. — 10 грн.

З нової поетичної збірки Ярослава Ткачівського „Сльоза блаженства" перед читачем постає ще одна унікальна грань таланту відомого письменника і журналіста — глибинне проникнення у таїни Любові, небесної й земної.

Вірші цієї тендітної книжечки позначені незбагненним, як вічність, серпанком духовності, глибоким знанням народної філософії, тонким ліризмом.

Збірка „Сльоза блаженства" виплекана автором як ніжна парость виноградної лози, вилеліяна як диво-квітка Божих засвітів і це є ознакою осяяного Небом таланту, котрий походить зі Слова-Любові, яка ніколи не згаса...


Андрійчук Юрій. Ким є Українська Греко-Католицька Церква. — 2009. — 112 с. —10 грн.

Пропоноване видання має на меті представити для широкого кола читачів Українську Греко-Католицьку Церкву, її історію, традиції, сучасний стан і структуру. Головне завдання книги — закликати українських християн до всепрощення, примирення, взаємної любові, спільної молитви та виконання однієї з найважливіших заповідей Господа нашого Ісуса Христа: „Щоб усі були одно" (Ів. 17, 21).


Симчич Г. Криничка (вірші для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку). — 2010 р. — 44 с. — 10 грн.

„Криничка" — це сукупність творів для дітей про добро і доброту, про одвічні цінності, які визначали засади буття і моралі нашого народу.

Задушевність, простота, влучність вислову, безпосередність - ось головні ознаки віршів Галини Симчич. Авторка добре розуміє психологію маленького читача. Тому в її віршах немає надмірного пафосу, а тільки лагідна материнська турбота. Немає мудрування чи менторського повчання, натомість є невимушена заохота до праці, бережливого ставлення до всього, що створив Господь. Усе написане з любов'ю до світу і до дитини.

Розважання страстей Христових. — 2007 р. — 32 с. — 3 грн.

Син Божий ісус Христос віддав Своє дорогоцінне життя заради спасіння всього людства. Його Кров була пролита за кожного з нас. Христос перетерпів страсті і помер на Голгофі, бажаючи, щоб ми з глибокою вірою припадали до стіп Його Небесного Отця.

Розважання страстей Христових допоможе кожному зрозуміти велич Христа і задуматися над власним життям. Господь дає нам ласку через життя в жертовній любові здобувати душі і разом з ними почути слова: „Прийдіть, благословенні Отця мого, візьміть у спадщину Царство, що було приготоване вам від створення світу" (Мт. 25, 34).


„Утреня Христових Страстей". 2007. — 32 с. — 3 грн.

Для членів Апостольства молитви і всіх вірних.


„Акафіст до Христових Страстей. Зітхання до Ісуса Христа". 2007. — 32 с. — 3 грн.

Для членів Апостольства молитви і всіх вірних.


Бритвак Галина. Пригоди Песика пекінесика. — 2008. — 56 с. — 13 грн.

Дорогі діти! Уявіть собі, що наші чотириногі друзі вміють спілкуватися, хитрувати, ображатися, ревнувати. А може насправді так воно і є? Герой книжечки, пекінесик Чуйко, дуже любить свою господиню, дівчинку Настуню. Найбільше песик хоче привернути до себе її увагу. І, напевно, саме тому з ним трапляються різноманітні веселі пригоди.

Стиль оповідок інтригуючий, захоплюючий. Видання стане у пригоді вихователям дошкільнят, катехитам, учителям молодших класів, а також для сімейного читання з метою духовного збагачення наших діточок.


Марія Влад. „Святий Йосип Обручник”. — 2009. — 316 с. — 50 грн.

У книзі висвітлюється постать святого Йосифа Обручника, опікуна Пресвятої Родини, у свій час несправедливо забутого, а нерідко — очорненого і зневаженого. Від першої і до останної сторінки твору Марії Влад перед читачем розкриваються щораз нові грані святості і шляхетності святого мужа Йосифа, який назавжди залишиться взірцем батька для усіх християнських родин.

Книга „Святий Йосип Обручник” відзначена 1-ю премією у Всеукраїнському літературному конкурсі „Коронація слова”.


Цариця Карпатського краю. Нарис історії Василіянського чернецтва, монастиря та Чудотворної ікони Матері Божої в Гошеві. — 164 с. (кольор. вкладка). — 12 грн.

Єпископ Софрон Мудрий. Під опікою Божого Провидіння. — 2008. — 216 с. (в т. ч. 48 с. кольор. вкл.). — 80 грн.

Автобіографічна книга Єпископа Софрона Мудрого Чину св. Василія Великого — це захоплюючий життєпис людини, яка пройшла неймовірно важкий, сповнений небезпек і тривог, але водночас — благословенний Господом шлях, досягнувши вершини свого покликання — всеціло служити Ісусові Христові та Його Церкві.

Видання підсумовує етапи духовного зросту Владики Софрона — проповідника, вченого, педагога, який благословив у світ сотні священнослужителів, видав десятки книг та аудіокасет, проповідуючи всією своєю поставою Милосердя Господнє.


Іван Климишин. Знання і віра: вчені декларують свою віру в Творця — чому і навіщо? — 48 с. — 8 грн.

У цій невеликій за обсягом книжці сформульовано відповідь на питання: „Чому видатні вчені декларували свою віру в Творця світу?”. Наведено низку висловлювань відомих фізиків, біологів та ін., зокрема, академіків Юрія Осипова і Володимира Фортова — Президента і Віце-президента Російської академії наук. Фрагменти ж з книга автора „Єлементарная астрономия”, опублікованої видавництвом АН СРСР „Наука” у 1991 р., засвідчують, що конструктивну роль релігії у суспілльному житті, як і її роль у формуванні світогляду, зокрема учнів і студентів, провідні російські вчені добре розуміли в той час (тоді у складі редакційно-видавничої ради „Науки” налічувалось близько 15 членів АН).

о. Іван Козовик. Історія філософії. (Видання друге, доповнене). — 2008. — 440 с. — 55 грн.

Отець Іван Козовик, декан філософського факультету Івано-Франківської Теологічної Академії (ІФТА) — автор більше двох десятків кник. Серед них — підручники та посібники з латинської мови, онтології, антропології, сектознавства, демонології тощо. „Історія філософії” —результат майже двадцятирічної викладацької праці професора ІФТА. У доступній нуковій формі автор подає детальний опис історії розвитку філософської думки від найдавніших часів до наших днів. Окремий інтерес становить нарис про історію української філософії та її чільників. Книга багата ілюстраціями і оформлена за взірцем студентського конспекта, що робить її особливо зручною у користуванні.

Розрахована на студентів богословських, катехитичних та гуманітарних закладів, на усіх, хто цікавиться розвитком та історією філософської думки.


Зваричук Жанна. Свята Літургія Івана Золотоустого. — 2009. — 180 с. — 55 грн.

Нотне видання рекомендовано для викладачів і студентів середніх та вищих навчальних закладів, керівників камерних та регентів церковних хорів. У видання ввійшли вибрані хорові твори українських композиторів з репертуару камерного хору „Кредо” Катедрального Собору Св. Воскресіння Христового УГКЦ.


Петро Гринчишин. Від Зарваниці до Гарабандалу, ч. II-ІІІ. — 2010. — 240 с. — Ціна одного тому — 25 грн.

У третій, заключній, частині книги автор намагається допомогти сучасним українським християнам у пошуку Правди Св. Євангелія. Найбільшою перешкодою у цьому пошуку є людська байдужість та принади зматеріалізованого світу.

Книги П. Гринчишина є підтвердженням всемогутності і милосердя Господа нашого Ісуса Христа та безустанне заступництво Пресвятої Богородиці.

Видання розраховане на широке коло читачів.


Іван Климишин. Вчені знаходять Бога. — 2010 (видання п’яте, доповнене). — 136 с. — 12 грн.

У книзі наведено розмірковування багатьох учених світу, з яких випливає, що наука і релігія не протистоять, а взаємно доповнюють одна одну. З'ясовано здебільшого невідомі дотепер обставини, які призвели до трагедії Джордано Бруно і драми Галілея. Детально проаналізовано космологічний і телеологічний аргументи, які зміцнюють віру в Бога — Творця світу. У двох додатках зосереджено увагу на окремих місцях з творів Т. Шевченка та І. Франка, роздумування над якими сприяють формуванню в читача почуття власної гідності і які здатні наповнити його серце діяльною любов'ю.

Видання розраховане на студентів вузів, учителів християнської етики, загал учителів, а також усіх, хто цікавиться взаємостосунками віри і науки.


Через терни – до зірок/ упорядник о. Ігор Пелехатий. — 2010. — 368 с. 45 грн.

Книга „Через терни – до зірок” – вражаюча епопея життя і мучеництва за Христову віру о. Симеона Лукача, довголітнього професора морального богослов’я Станиславівської духовної семінарії (1920-1944), підпільного Єпископа УГКЦ (1945-1964). Його святительський подвиг став підставою для проголошення Симеона Лукача Блаженним Мучеником УГКЦ 27 червня 2001 року – під час Апостольської подорожі в Україну Святішого Отця Івана Павла II, Папи Римського. Владика Симеон Лукач – зразок мужнього Христового воїна ХХ ст., і водночас – людини покори, милосердя і любові навіть до своїх мучителів.

Видання призначене для священиків, семінаристів, богупосвячених осіб, вчителів християнської етики, всім, хто цікавиться духовною та історичною спадщеною УГКЦ.


Хресна Дорога. — 2009 р. — 32 с. — 5 грн.

Поминальник за померлих. — 2009 р. — 16 с.2 грн.

Повнокольорові свідоцтва про Хрещення, першу Сповідь та шлюб. — 1 грн.

Книги із серії „Бібліотечка християнської родини”

Голос Ісуса. 2004. — 32 с, ф. 60x84/32. — 3 грн.

Господь моя втіха та поміч. 2005. - 32 с, ф. 60x84/32. — 3 грн.

Дари найкращі... (набоженства до Святого Духа). 1999 80 с, ф. 60x84/32. — 4 грн.

Дев'ятниця до святого Апостола Юди-Тадея. 2000. — 32 с, ф. 60x84/32. — 3 грн.

Ліки проти гріхів. 2004. - 48 с, ф. 60x84/32. — 3 грн.

Молебні та Акафісти до Пресвятої Богородиці та Господа Нашого Ісуса Христа. 80 с, ф. 60x84/32. — 4 грн.

Молитовник до Матері Божої Неустанної Помочі. 2004. — 48 с, ф. 60x84/32. — 3 грн.

Небесний Покров Святого Йосифа. 2004. - 32 с, ф. 60x84/32.

Нехай прийде царство Твоє. Молитовник. 2003. — 80 с, ф. 60x84/32. — 4 грн.

П'ять умов доброї Сповіді. — 2004. - 48 с, ф. 60x84/32. — 3 грн.

Розповіді про Ангела-хоронителя. 32 с, ф. 60x84/32. — 3 грн.

Святе Причастя. Молитви приготування і подяки. 2005. — 32 с, ф. 60x84/32. — 3 грн.

Семиденна Духовна Вервиця. 2004. - 80 с, ф. 60x84/32. — 4 грн.

Таємниця щастя. 2005. - 32 с, ф. 60x84/32. — 3 грн.

Уповаю на Тебе, милосердний Ісусе (молитви та набожества). — 2010. — 128 с. — 6 грн.

Федчишин, о. Степан. Розважання страстей Христових. 2003. — с, ф. 60x84/32. — 3 грн.

Хресна Дорога. —1997.-32 с,ф. 60x84/32. — 5 грн.

Як молитися на Вервиці. Таїнства Світла. 2003. — 32 с, ф. 60x84/32. — 3 грн.Надсилаємо книги поштою. Замовлення можна робити листом, по телефону чи електронною поштою e-mail: nz@com.if.ua.

Адреса книгарні:

76018 м. Івано-Франківськ, пл. Міцкевича, 5. Тел. (0342) 52-73-48; 2-54-49.

ДЛЯ ОПТОВИХ ПОКУПЦІВ КНИГ

ЗНИЖКА ДО 20 ВІДСОТКІВ.