7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 38 (1090) від 22 жовтня 2015

Блаженніший Святослав: Родинам потрібні не психологи, а духівники

До відродження служіння духівників подружжя і родини закликав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав

під час засідання Єпископського Синоду у Ватикані на тему: «Покликання і місія родини в Церкві та сучасному світі».

 

Предстоятель УГКЦ зазначив, що «ми потребуємо не психологів, соціологів, а духовних отців, аби відродити християнську духовність і пройняти нею подружжя та родини». Блаженніший Святослав звернувся з відозвою до Папи Франциска та синодальних отців з проханням про молитву за Україну. «Нехай Католицька Церква в усьому світі покаже, що ми не покинуті напризволяще, що Бог, Папа і Церква – разом з українським народом, який зараз страждає», – додав Глава Церкви.

Read more...

Віктор Анушкевичус: СІМ’Я – ЦЕ ВЗАЄМОДОПОМОГА, ПОВАГА І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ОДНЕ ЗА ОДНОГО»

«Нова Зоря» вже повідомляла, що напередодні свята Покрову Пресв. Богородиці та Дня Захисника України в Івано-Франківську сталася непересічна подія – відкриття пам’ятника королю Данилу Галицькому та скверика навколо на вулиці, яка носить його ім’я. Це стало можливим завдяки меценатству міського голови Віктора Анушкевичуса і його дружини Лідії. Пам’ятник одному з наймогутніших християнських королів Європи Данилу Галицькому – це справді гідний подарунок для європейського міста Івано-Франківська від європейського мера. Після освячення монумента міський голова В. Анушкевичус завітав до редакції і поділився своїми поглядами на плекання сімейних цінностей, примноження духовності і збереження історії рідного краю, як необхідних умов нашого європейського поступу.

Read more...

З відкритим серцем

Шість років поспіль, в осінній період, коли селяни збирають плоди своєї праці з полів, садів, городів, духовно-благодійна спільнота «Милосердя», що діє на парафії Матері Божої Неустанної Помочі в Івано-Франківську, проводить акції-збори по заготівлі на зиму продуктів для будинків інваліда, сиротинцям, потребуючим.

Весь цей період спільноті у зборі продуктів допомагали небайдужі люди з різних сіл: с. Виноград, с. Велесниця, с. Ворона Коломийського району, с. Вільшаниця Тисменицького району. В особливий спосіб кожного року активно допомагає парафія св. Миколая с. Виноград Коломийського району. Так і цього року, коли минулої неділі спільнота організовувала благодійну акцію по збору продуктів, парафіяни активно долучилися до неї. Спільно з любові до ближнього, з бажання допомогти, поділитися, незважаючи на різні перешкоди – холод, дощ, сніг – люди підводами, велосипедами, легковими машинами довозили провізію, одяг, взуття. Посортувавши і завантаживши, поїхали до дітей. Вихованці Снятинського будинку інтернату зі своїм люблячим «татом» Леонідом Онуфрієвичем Шимчуком завжди раді зустрічі з нами. Ці зустрічі, обійми завжди є приємними.

Read more...

Героям України

Не мали ви місця

На рідній землі,

В батьківській домівці,

В своєму селі.

Read more...

З’їзд «Української молоді – Христові» в Калуші

82-у річницю з дня створення праведним Митрополитом Андреєм Шептицьким організації «Українська молодь-Христові» 17 жовтня 2015 р. Б. відсвяткували члени організації з усієї Івано-Франківської Архієпархії.

Цього року з’їзд відбувся в місті Калуші. У святкуванні взяли участь представники 11 осередків організації з різних куточків Івано-Франківської області. Зокрема осередки з Галича, Крилоса, Дубівців, Тустані, Липівки, Хом’яківки, Павлівки, Брошнева, Куропатників, Озерян та Калуша. Гостями заходу була також молодіжна християнська організація – Спілка католицької молоді м. Калуш.

Read more...

More Articles...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Start
Prev
1