7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 20 (1025) від 29 травня 2014

На службі церкві і рідному народові

«Надармо будуватимете церкви, уладжувати місії, основувати школи: всі ваші діла будуть знищені, всякі намагання даремні, коли ви рівночасно не вживете оборони і наступу християнської католицької преси», - ці слова, мовлені св. Папою Пієм Х 100 років тому до священиків, залишаються актуальними й нині, особливо – в Україні.

Буремні події останніх півроку яскраво засвідчують вражаюче руйнівний вплив ворожої пропаганди, насамперед – російських ЗМІ – на драматичну ситуацію в Криму і на Донбасі. Усі ми стали свідками, яких велетенських втрат, і психологічних, і фізичних, може завдати ненависне слово. Саме цим, повним брехні і фальші словом, північний сусід зумів розпалити в Україні страшний вогонь ненависті і братовбивства.

Read more...

Інтронізація та хіротонія єпископів

24 травня 2014 року в катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці у Стрию відбулася інтронізація владики Тараса Сеньківа та єпископська хіротонія владики Богдана Манишина.

24 травня, у день урочистого вшанування пам’яті рівноапостольних Кирила і Методія учителів слов’янських, у катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрий відбулося велике свято Стрийської Єпархії. Адже цього дня духовенство та вірні отримали Єпархіяльного єпископа та єпископа-помічника.

Read more...

Папа Франциск: Ми – люди воскресіння, а не смерті!

25-26 травня Папа Римський Франциск здійснив Апостольську подорож до Святої Землі

Завершальною подією другого дня Апостольської подорожі і в той же час безпрецедентною подією в історії цього святого місця стала Екуменічна молитва в базиліці Гробу Господнього у Єрусалимі. Як відомо, почерговість богослужінь та місця їх проведення строго регламентовані так званим «Status Quo», який регулює використання святих місць представниками різних конфесій.

Read more...

Празник зі святим Йоаном Павлом ІІ

25 травня – день храмового празника парафії святих Кирила і Методія в с. Крихівці біля Івано-Франківська, духовну опіку над якою ведуть священики Згромадження Воплоченого Слова. Цьогоріч разом із парафіяльними святкуваннями поєднуються 30-та річниця заснування Згромадження Воплоченого Слова у світі, 20-річчя служіння в Україні та 10-ліття священства настоятеля парафії о. Йосафата Бойка, ВС.

Велика кількість гостей надавала Архієрейській Літургії, яку очолив Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин, особливої торжественності та святковості. Службу Божу також співслужили отці Воплоченого Слова, які прибули на свято із Закарпаття та Вінниці, а також місцеве духовенство та два священики з Німеччини. В часі Літургії було уділено священичі свячення двом дияконам – Тарасу Вілюрі та Василю Філіповичу. А також відбувся Чин поставлення в диякони нашого брата Луки Шаламая, ВС.

Read more...

„Я йду приготувати місце вам ...”

Із святим хвилюванням та духовним трепетом ми зустрічаємо цей новий радості день, коли Спаситель наш Господь Ісус Христос, завершивши справу нашого спасіння, урочисто вознісся на небо, до Отця Небесного.

Після Свого Воскресіння Господь Ісус Христос сорок днів ще залишався на землі, з’являвся Своїм ученикам і говорив їм „про Царство Боже”, а в сороковий день зібрав їх усіх і вивів з Єрусалима до Витанії, та „піднявши руки Свої, благословив їх і, коли благословляв, почав віддалятися від них та підноситися на небо. Вони поклонились Йому і повернулись до Єрусалиму з великою радістю” ( Лк. 24, 50-52).

Read more...

More Articles...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Start
Prev
1