7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 39 (996) від 17 жовтня 2013

НАМ Є ЧИМ ПИШАТИСЯ

Дорогі наші Читачі! Через кілька тижнів, у середині листопада, побачить світ 1000-не число «Нової Зорі» – знаменна віха в історії часопису, який засяяв на видноколі української християнської журналістики у Різдвяний Свят-вечір далекого 1926 року.

Ми, працівники редакції, дуже прагнемо, щоб ви, наші Читачі – священики і миряни, діти і молодь, християнські подружжя і збагачені досвідом життя з віри наші сивочолі батьки й матері – стали учасниками нашого спільного свята та співтворцями 1000-го номера «Нової Зорі».

Read more...

СЕРЦЯ ЖИВЕ ДЖЕРЕЛО

16 жовтня в Івано-Франківську відбулася Міжнародна наукова конференція: «Патріарх Йосиф Сліпий і сучасність»

 

Науковий форум, який проходив в Інституті історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету, був організований на пошанування 120-ї річниці від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого.

Почесним гостем конференції став Блаженніший Любомир Гузар, який привітав усіх організаторів, присутніх і учасників вступним словом про духовно-подвижницьке життя Патріарха, основні напрямки його діяльності, проілюструвавши свою промову цікавими спогадами про своє особисте спілкування зі Слугою Божим Йосифом.

Read more...

ВСЕ ЙОГО ЖИТТЯ — ЦЕ ПОДВИГ

Якось у розмові із заслуженим учителем України, багатолітнім керівником колишнього дитячого будинку в Заліщиках, першим директором Заліщицької гімназії Пантелеймоном Григоровичем Хомишиним ми торкнулися діяльності його родича (рідного брата дідуся) єпископа Григорія Хомишина.

Пантелеймон Григорович розповів багато цікавого про великого патріота, місіонера, мученика, Станиславівського єпископа Григорія Хомишина, уродженця з села Гадинківці Гусятинського району Тернопільської області.

Цікаво, що знаючи Пантелеймона Григоровича майже півстоліття, у радянські часи ми про таке не говорили. І тільки за Української держави ця тема стала відкритою. А про єпископа Г. Хомишина з’являється все більше об’єктивної літератури, спогадів. Та розмова, — сказав під кінець тривалої бесіди внучатий племінник єпископа, — буде не повною, якщо самому не прочитати хоча би щось, написане єпископом або із документальної літератури чи спогадів його сучасників, яких, на жаль, теж немає у наших книгозбірнях.

— Я вам дам цікаву книжку, — сказав наприкінці Пантелеймон Григорович. Називається вона «Владика Григорій Хомишин».

Read more...

З життя Архієпархії

У Берлогах освячено нові дзвони

 

На свято Покрови Пресвятої Богородиці, Митрополит Володимир Війтишин з пастирським візитом відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці с. Берлоги Рожнятівського деканату.  Адміністратор парафії  о. Роман Наритник разом з парафіянами придбали нові дзвони, які Владика урочисто освятив після Св. Літургії.

 «Величаємо тебе, Пресвята Діво, і вшановуємо Твою святу Покрову, бо Ти завжди за нас до Христа молишся. Ти знаєш найкраще, Маріє, коли і як нам допомогти для того, щоб ми осягнули нашу остаточну мету життя – життя в Бозі і з Богом кожної хвилини, - закликав Митрополит в час пастирської промови до вірних парафії с. Берлоги.

Після Св. Літургії жертводавці нових дзвонів були відзначені грамотами Митрополита.

Read more...

Папа Франциск посвятив світ під покров і опіку Пречистої Діви Марії з Фатіми

У неділю 13 жовтня 2013 року, під час Святої Служби Божої, відправленої на площі святого Петра у Ватикані з нагоди Марійського дня, що входить в рамки відзначень Року Віри, після Святого Причастя архиєпископ Ріно Фізікелла, Президент Папської Ради сприяння новій євангелізації, подякував Святішому Отцеві за це свято віри, за Марійський день, який під повним любові і милосердя поглядом Марії зібрав паломників з п’ятдесятки країн світу, що представляли понад 800 Марійських рухів, асоціацій та братств з усього світу. У їх присутності перед статуєю Пресвятої Богородиці з Фатіми Святіший Отець прочитав власноручно написаний Акт посвяти світу під покров і опіку Фатімської Богородиці:

Read more...

More Articles...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Start
Prev
1