7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 38 (995) від 10 жовтня 2013

ЦАРИЦЯ ВЕРВИЦІ БЛАГОСЛОВИЛА ПРИКАРПАТТЯ

Понад 20 тисяч прочан взяли участь у ХVIII Міжнародній прощі Вервиці, яка відбулася 5 і 6 жовтня у Погоні

 

Такого велелюддя Погоня не бачила давно. І хоч цьогорічна осінь виявилась доволі непривітною через дощі і холоди, але якраз на час прощі до Прикарпаття немовби повернулося літо. Це Матінка Божа так ласкаво запрошувала до своєї святині своїх любих дітей. І їх прибуло дуже багато. Лише вервечка автомашин розтягнулася обабіч дороги на відстань майже 5 кілометрів, а навколо новозбудованого Собору розлилося справжнє молитовне людське море.

Read more...

З ІКОНОЮ БОГОРОДИЦІ – НАВКОЛО УКРАЇНИ

З 23 вересня по 5 жовтня тривала автомобільна проща з копією чудотворної ікони Матері Божої Вишгородської, яка простелилася шляхами України протяжністю майже п’ять тисяч кілометрів.

 

Ініціаторами цього подиву гідного паломництва стали ієромонах Порфирій Шумило ЧСВВ з монастиря Христа Царя на Майзлях в Івано-Франківську  та ревнительки Апостольства доброї смерти. Свого часу о. Порфирій постарався про виготовлення копії ікони Богоматері Вишгородської і навіть у чудесний спосіб зумів відвідати Третьяковську картинну галерею в Москві, де знаходиться правдивий образ Діви Марії з Дитятком Ісусом на руках, та притулити копію до тисячолітньої святині.  Перед цією іконою, яка зберігалася в княжій резиденції під Києвом, молився св. рівноапостольний Володимир Великий, Христитель Руси-України.

Read more...

Нова УГКЦ у Франції

16 листопада неподалік Парижа, у містечку Санліс (де жила королева Франції Анна Ярославна), відчинять двері нової УГКЦ св. Бориса і Гліба.

 

Храм Святих Бориса і Гліба нещодавно придбала українська Єпархія святого Володимира в Парижі на чолі з єпископом Борисом Ґудзяком, президентом Українського католицького університету.

Read more...

Звілусіль

Проти гомосексуальних шлюбів

 

Французькі мери не хочуть брати участь у затвердженні т.зв. гомосексуальних подруж. До французької Конституційної Ради було внесено заяву, яку підписало 20 тисяч мерів і віце-мерів, котрі вимагають, щоб було визнано їх право на спротив совісті. В листопаді минулого року його їм обіцяв президент Олланд, котрий пізніше просунув у парламенті т.зв. одностатеві подружжя, але обіцянки у справі спротиву совісті не дотримав.

Read more...

ПАПА ДУШІ – ПАПА ГОЛОВИ – ПАПА СЕРЦЯ

«Понтифікати Івана Павла ІІ, Венедикта XVI і Франциска можна охарактеризувати трьома образами: душі, голови і серця», – написав кардинал Тімоті Долан, Архієпископ Нью-Йорку у статті, опублікованій на шпальтах американської газети

«New York Post».

Кардинал Долан звернув увагу на те, що в Івана Павла ІІ «душа» відігравала особливу роль у різний спосіб. Він нагадав президента США Джиммі Картера, котрий після візиту Папи до Білого Дому в 1979  році назвав його «душею світу». «Душа Церкви здавалась вичерпаною і зраненою, коли після його обрання 16 жовтня 1978 року він вийшов на балкон базиліки св. Петра і закликав світ: «Не бійтеся!», – пише американський кардинал.

Read more...

More Articles...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Start
Prev
1