7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 20 (977) від 23 травня 2013

ЛИЦЕМІРСТВО ВЛАДИ: проти життя, але - за РПЦ

Тиждень, що минає, ознаменувався черговим фарисейським лицемірством „власть імущих” в Україні. Профільний комітет Верховної Ради остаточно відхилив проект закону про заборону абортів, який раніше подали депутати-свободівці Прикарпаття Олександр Сич, Руслан Зелик, Руслан Марцінків.

 

Народні депутати від правлячої партії регіонів вирішили, що закон про заборону абортів призведе до збільшення кількості нелегальних операцій, а, відповідно, - до ще більшої кількості випадків жіночого безпліддя. Депутат від провладної політичної сили (колишній „християнський демократ”(!) Віталій Журавський називає себе головним ініціатором відхилення законопроекту від «Свободи».

На фарисейське переконання Журавського, заборона легальних абортів призведе до стрімкого зростання кількості кримінальних абортів, насильницької смертності новонароджених, сирітства, що надалі лише поглибить демографічну кризу.

Read more...

Життєпис Преосвященного Владики Кир Миколая Сімкайла

Преосвященний Владика Кир Микола Сімкайло, син Михайла та Анни, народився 21 листопада 1952 року в м. Караганді, де відбували заслання його батьки за участь в УПА. У 1963 році батьки повернулися в Україну. Навчався у Підпечарській восьмирічній, Угорницькій середній школах, Івано-Франківському технічному училищі № 1 (до жодного вищого навчального закладу як «син націоналістів» не міг поступити).

Read more...

ПРОЩА ДО ЗАРВАНИЦІ

19 травня духовенство і вірні Івано-Франківської Архієпархії взяла участь у прощі до Марійського відпустового центру «Зарваниця».

 

Божественну Літургію очолив о.-митр. Олег Каськів — протосинкел Івано-Франківської Архієпархії. З ним співслужило численне Архієпархіальне духовенство – декани, куріальні священики, настоятелі семінарії та багато священнослужителів із парафій Архієпархії. Своїм чудовим співом прикрашав Святу Літургію семінарійний хор «Благовіст».

Read more...

Папа Франциск: МОЛИТВА ТВОРИТЬ ЧУДА, АЛЕ ПОТРІБНА ВІРА

Відважна, смиренна та сильна молитва творить чуда. На цьому наголосив Папа Франциск під час Святої Служби Божої, яку він очолив вранці, 20 квітня 2013 р., в каплиці резиденції «Дім Святої Марти».

Коментуючи євангельський уривок, в якому розповідається про те, як апостоли не змогли зцілити юнака, Святіший Отець наголосив, що до справи мусів втрутитися Ісус, Який ганить учнів за їхнє невірство, а батькові хлопчини каже, що «все можливе тому, хто вірує». Папа Франциск зауважив, що часто ті, що прихильні до Ісуса, не відважуються ввіритися Йому повністю, а причиною того, на його думку, є «серце, яке не відкривається, закрите серце, серце, яке прагне все тримати під контролем».

Read more...

Християнська сім’я – майбутнє України

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав засудив спроби знівелювати цінність сім’ї та наголосив на небезпеці гомосексуалізму

 

Глава УГКЦ поручив душпастирям в неділю, 26 травня, зачитати у парафіях його Заклик до молитви за українські родини та спільно з вірними прочитати молитву Митрополита Андрея та «Отче наш» і «Богородице Діво» в наміренні українських родин».

«Пам’ятаючи, що нема християнського життя, нема міцної християнської родини без молитви, закликаю всю Церкву об’єднатися в ревній молитві до Господа про Боже благословення і опіку для української сім’ї та родини», – йдеться у зверненні Патріарха Святослава.

З огляду на те, що третій рік поспіль УГКЦ з ініціативи Комісії у справах родини долучилася до проведення в Україні Тижня подружжя – міжнародного руху, який спрямований на поширення в суспільстві сімейних цінностей, Предстоятель Церкви заохочує душпастирів, прородинні організації та сім’ї і надалі докладати всіх зусиль задля підтримки традиційних родинних цінностей, базованих на Божому Об’явленні та науці Христової Церкви.

Read more...

More Articles...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Start
Prev
1