7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 19 (976) від 16 травня 2013

Травень — місяць Марії

Архієпархіальна проща до Зарваниці

 

У неділю, 19 травня, відбудеться щорічна проща духовенства та вірних Івано-Франківської Архієпархії до Міжнародного Марійського центру в Зарваниці.

Read more...

ДВАДЦЯТЬ ДВА РОКИ – РАЗОМ З ВАМИ!

Кожнорічний Великдень для „Нової Зорі” та наших читачів – особливий. Якраз напередодні світлого Христового Воскресіння, 22 роки тому, в умовах існування комуністичної ідеології Радянського Союзу, вдалося легально зареєструвати та розпочати випуск газети, лише за озвучення назви якої в часи сталінсько-хрущовсько-брежнєвського режиму можна було отримати тюремний термін.

За цей час з березня 1991 року побачило світ майже 1000 номерів газети „Нова Зоря” загальним накладом 10 мільйонів (!) примірників, тобто удвічі більше, аніж уся кількість греко-католиків України. При цьому, незважаючи на різні кризи, редакція не зірвала жодного випуску, щотижня приходячи до поштових скриньок наших читачів в усіх куточках України. Водночас у світ вийшло також понад 500 найменувань книг видавництва „Нова Зоря” сукупним тиражем понад 1 млн. прим. – по одній книжці в кожну католицьку родину!

Read more...

ВІЗИТ У ГРЕЦІЮ

10-13 травня відбувся пастирський візит Блаженнішого Святослава Шевчука, Глави Української Греко-Католицької Церкви, до греко-католицького екзархату в столицю Греції м. Афіни.

 

Слід відзначити, що цими днями українська громада Святого Миколая, що діє при катедральному соборі Пресвятої Тройці, святкує свій 15-літній ювілей. Рівно 15 років минає від прибуття до Афін сестер василіянок та заснування української школи при парафії. В аеропорту Е. Венізелос Блаженнішого Святослава зустріли: владика Димитрій, Апостольський екзарх для греко-католиків Греції, владика Ярослав Приріз, Єпарх Самбірсько-Дрогобицький, архімандрит Любомир, радник Посольства України в Грецькій Республіці, п. Євген Осташевський.

Read more...

Папа Франциск: МОЛІТЬСЯ ЗА СВЯЩЕНИКІВ І ЄПИСКОПІВ, АБИ БУЛИ ВІРНИМИ СЛУГАМИ БОЖОГО ЛЮДУ

Моліться за священиків і єпископів, щоб вони не піддавалися спокусі грошолюбства та марнославства, але щоб були на служінні Божому людові, – з таким закликом Папа Франциск звернувся під час Святої Служби Божої, яку він очолив вранці, 15 травня 2013 р.

Святіший Отець коментував уривок з Діянь Апостолів, в якому розповідається про те, як святий Павло закликає «старших» Ефеської Церкви чувати над собою і над повіреним стадом, бути пастирями, уважними на «хижих вовків». За словами проповідника, це – «одна з найгарніших сторінок Нового Завіту», яка говорить про взаємини єпископа та народу, адже єпископи і священики призначені для служіння іншим, щоб оберігати та захищати люд, це взаємини «любові між Богом і пастирем та між пастирем і людом».

Read more...

Новини

День Червоного Хреста

Щорічно 8 травня відзначається день Червоного Хреста.

 

Ми, медичні працівники, завжди поруч з Червоним Хрестом, тому що нам притаманне милосердя, співчуття, готовність першими прийти на допомогу. Щороку наш колектив підтримує доброчинну акцію Червоного Хреста. Ось і цього року 200 медичних працівників підтримали членськими внесками цей гуманний та милосердний рух. Не будьмо байдужими до чужого горя, творімо разом добро.

Read more...

More Articles...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Start
Prev
1