7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 13 (889) від 16 червня 2011

Під Патріяршим Благословенням

„Нова Зоря” – редакція і читачі – у ці дні переживають справжнє духовне піднесення. Його джерелом є благословення Блаженнішого Глави УГКЦ Святослава Шевчука, яке він уділив з нагоди 20-річчя нашого часопису і зміст якого був опублікований у минулому числі.

Read more...

«ЦЕРКОВНО-ДЕРЖАВНІ СТОСУНКИ: СЬОГОДЕННЯ ТА БАЧЕННЯ МАЙБУТНЬОГО»

Десятого червня 2011 року в м. Івано-Франківську відбувся семінар під назвою, винесеною у заголовок.

Ординарій Іва-но-Франківський Владика Володимир Війтишин виголосив вступне слово і привітав усіх присутніх з початком цієї важливої праці в Івано-Франківську. «Хочемо будувати сьогоденність і майбутність. Тут є присутність Церкви і держави. І обидві ці інституції працюють для того, хто називає себе українцем, громадянином української держави».


Read more...

Поминальна панахида в Дем’яновому Лазі

12 червня Єпископ Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин та духовенство Центрального деканату м. Івано-Франківська молитовно вшанували в Дем’яновому Лазі пам’ять усіх полеглих в боях та невинно убієнних українців.

Read more...

УКРАЇНЦІВ ВИТИСКАЮТЬ З УКРАЇНИ

Вважає Глава УГКЦ Блаженніший Святослав

 У Патріаршій курії Львівської архієпархії УГКЦ Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук зустрівся з  референтами у справах мігрантів єпархіальних ординаріїв та екзархів.

Read more...

Подбайте про дітей, шановні батьки

Нещодавно я проходила педагогічну практику в одній із Івано-Франківських шкіл, де мала можливість безпосередньо спілкуватися з школярами. Після виховної години одна учениця підійшла до мене і запитала: „Ви не знаєте, коли буде кінець світу, я сподіваюся, що скоро”. Ці слова належать 12-річній дівчинці, яка за Божим задумом  у цьому віці повинна усім цікавитися, радіти життю, творити дружбу. Про що свідчать ці слова? Тільки про одне — сучасний світогляд дитини затьмарений згубними реаліями світу цього. Ринок методів сучасного виховання сьогодні пропонує нам жорстокі мультфільми і комп’ютерні ігри, аморальні книги і відверті телевізійні стрічки. Діти виховуються під згубним впливом сучасного суспільства, в той час, коли їхні батьки заклопотані буденними справами.

Read more...

More Articles...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Start
Prev
1