7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 12 (888) від 2 червня 2011

ЗАМАХ НА УКРАЇНУ

Цей замах розпочався більш як рік тому – фактичною зміною конституційного ладу в Україні, коли було узаконене беззаконня,  і майже синхронним підписанням т. зв. Харківських угод з Росією. Відтоді цей замах на політично-територіальний та майновий суверенітет нашої держави триває безперервно. Але замах на національно-духовний суверенітет юридично оформлено зовсім недавно: у Страсний Четвер, 21 квітня цього року, Верховна Рада більшістю голосів (читай – електронних карток „тушок”) прийняла закон про т. зв. червоний прапор перемоги, а очільник держави підписав його 20 травня, коли Христова Церква вшановує пам’ять Появи Чесного Хреста Господнього в Єрусалимі. Ми  спеціально акцентуємо на цих датах: так, богоборчу символіку в Україні реанімовано і узаконено саме  у день Страстей Христових та у день появи животворящого Хреста, на якому був розп’ятий Спаситель. Узаконено людьми, які у переважній більшості є віруючими тієї Церкви, що зазнала під червоними прапорами чи не найбільших гонінь і знищення від більшовицького режиму: за деякими підрахунками – майже 15 тисяч монахів, священиків та єпископів.

Read more...

Співзвучність неба і землі

Нещодавно побачила світ нова книга «Співзвучність», яка належить перу нашого славного земляка з Товмаччини Петра Шкраб’юка – давнього приятеля «Нової Зорі», журналіста, письменника, історика Церкви.
Публікуємо декілька поезій автора з нової чудової збірки та заохочуємо придбати її у книгарні видавництва «Нова Зоря» за адресою: пл. А. Міцкевича, 5, м. Івано-Франківськ.

Read more...

СЕРЦЕ ЛЮДИНИ ОРІЄНТОВАНЕ НА ПОШУКИ ІСТИНИ

 Певно, мало хто знає, що на вул. Селянській, 6 у м. Івано-Франківську знаходиться генеральний монастир місійного товариства св. Апостола Андрія, заснований у 1997 році. Монахи займаються місіонерством у Східній Європі та Україні. Настоятель товариства - о. Йосафат Мощич, який також є вікарієм місійно-євангелізаційного відділу Івано-Франківської єпархії. Саме з ним ми поговоримо про сучасні проблеми, молодь, церкву та священство.

Отець Йосафат Мощич:

Read more...

Наш захист – молитва і віра

У цій статті, шановний читачу, я постараюсь розповісти про те, що пережила сама! Отож, в катехитичному центрі, що при Катедральному соборі Воскресіння Христового м. Івано-Франківська, для дружин священиків Івано-Франківської єпархії були призначені реколекції. В них взяли участь  переважно дружини священиків Калуського деканату, про що й зауважив отець-реколектант.

Read more...

Материнська молитва і любов

„Молитва – це розмова з Богом. Молитва – це піднесення духа до Бога. Молитва – це перебування з Богом. Молитва – сила перед спокусами сатани. Не забувайте ніколи ту правду християнського життя, що християнська молитва – це перша, найголовніша й найосновніша підстава християнського життя”.

Слуга Божий Андрей Шептицький.

Read more...

More Articles...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Start
Prev
1