7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 24 (900) від 27 жовтня 2011


У Харкові греко-католики будують храм

Щасливі ви, дорогі вірні з Івано-Франківська, бо живете з Богом. Велика духовна радість переповнювала моє серце, коли в міській маршрутці №21 чути було Боже Слово. Молодий водій слухав по радіо Святу Літургію, а не шансон, як це часто буває.

Кілька років тому автор цих слів служив Святу Літургію св. Івана Золотоустого у присутності кількох католицьких священиків із Західної Європи. Відразу після Богослужіння вони звернулися із запитаннями, для чого на потрійній ектенії згадувати „правління”, а тим більше „і все військо”, адже це в умовах демократичного суспільства - історичний анахронізм, пережиток минулого. Мої аргументи про необхідність дотримання літургічної традиції та потребу особливо молитися про обтяжених владою чиновників їх не переконали. І не дивно.

Якщо Ви маєте віру, а в серці горить любов до ближнього, то всеукраїнська християнська газета „Нова Зоря” стане Вашим надійним супутником у житті.

У Івано-Франківську в приміщенні готелю "Станіславів" 21 жовтня відбулася конференція на тему: "Підприємництво і мораль". Її організувала Комісія у справах мирян УГКЦ, яку очолює Юрій Підлісний.

Дуже важливою є сьогодні постать духовного пастиря, який повинен бути взірцем для своїх парафіян, самовіддано працювати у Божому винограднику.

"Покрий нас, покрий від усякого зла чесним своїм омофором" – так співає душа українського народу на честь своєї найкращої Неньки, заступниці і покровительки нашого народу. Культ Божої Матері як покровительки нашого народу тягнеться ще від княжих часів аж до сьогодні.

Вона люто ненавиділа свою сусідку. Через неї, метку і проворну, у якої в півдесятої ранку вже висіла на шнурку випрана білизна, Галина втратила і сон, і апетит. І врешті-решт злягла в прямому розумінні цього слова. І всім було дуже дивно, адже ще зовсім недавно вона була здорова і життєрадісна.

За підтримки Спілки Християнського Відродження, громадського християнського руху (ГХР) «Клич» прочани з Івано-Франківська відвідали молитовний захід в Києві з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці та 1000-ліття Софії Київської.

14 жовтня, на парафіяльне свято Покрову Пресвятої Богородиці, в с. Голинь Калуського деканату освячено надкупольні хрести, які встановлені на новозбудованому храмі.

З десятого по тринадцяте жовтня тривала свята Місія в с. Берлоги Рожнятівського деканату. Її проводили отці-місіонери з монастиря св. Апостола Андрія м. Івано-Франківська: о. Йосафат Мощич, йому допомагали о. Микола о.-д Микола і брат Денис.

 Депутати Івано-Франківської міської ради на своїй жовтневій сесії звернулися листом до Блаженнішого Святослава Шевчука, Верховного Архієпископа Києво-Галицького УГКЦ, у якому запрошують високого гостя на урочистості з нагоди 350-річчя міста, що відбудуться на початку травня 2012 року.