7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 20 (1120) від 26 травня 2016


Господь вислухав молитви мільйонів українців та людей доброї волі по усьому світі: героїня України Надія Савченко повернулася з московської неволі на рідну землю. Впродовж двох років ця мужня і незламна дівчина протистояла Імперії Зла і морально перемогла її. У цьому двобої вона зробила більше, аніж великі стратеги та їх шароварні генерали й дипломати, які загрузли в «мінських угодах», дозволяючи окупантам безкарно хазяйнувати в нашій хаті, а корупціонерам – дограбовувати народ.

Травень – місяць, коли весь християнський світ вшановує Небесну Заступницю і Покровительку Пречисту Діву Марію. Протягом червня ми почитаємо Милосердне Серце Господа Нашого Ісуса Христа.

Книгарня «Нової Зорі» підготувала для своїх читачів та прихильників корисну й пізнавальну пропозицію. Всього за 60 гривень, тобто із 60-відсотковою знижкою, Ви можете придбати книги, які стануть безцінним подарунком для Вашої душі. Поштові витрати за пересилку оплачує видавництво.

У багатьох містах і селах України, де живуть українці, депортовані з Польщі, за роки незалежності встановлені пам’ятні знаки чи пам’ятники. Зокрема, в Івано-Франківській області є пам’ятний знак депортованим у м. Долина, споруджено пам’ятники у с. Лопушня Рогатинського району, у  Калуші та Галичі.

Постать Праведного Слуги Божого Андрея Шептицького як будівничого держави, князя Церкви, духовного лідера нації всебічно і ґрунтовно розкрили у своїх дослідницьких роботах представники молодого покоління Рогатинщини, творці майбутнього країни, задля якої жив і яку відстоював упродовж усього свого життя Митрополит.

Науково-дослідницька конференція з однойменною назвою, що відбулася нещодавно у стінах Рогатинської гімназії ім. Володимира Великого і була присвячена 150-річчю від дня народження Великого Митрополита, промовисто засвідчила: Україна має будучність, бо її будівничі виховуються на глибоко духовних засадах Божої Правди, що їх проповідував і залишив нам у спадок А.Шептицький. Її організаторами стали Рогатинська гімназія імені Володимира Великого, відділ освіти РДА та громадська організація «Святий Юр», м. Львів. На свято прибули голова Всеукраїнської організації Союзу українок Орислава Хомик, голова ОО Союзу українок Уляна Шведюк, голова РО Союзу українок Уляна Мартинюк, секретар міської ради Галина Богун, представники відділу освіти РДА, музею М.Угрина-Безгрішного, центральної районної бібліотеки, молоді та громадськості.

23 травня, на 84-му році життя та 27-у священичого служіння, упокоївся в Господі о. Василь Чередарчук.

Протоієрей Василь Чередарчук народився 14 січня 1933 р. в с. Ляшки Глинянського району Львівської обл. (сьогодні – с. Заставне, Золочівського району) у сім’ї греко-католицького священика. 

Дорогі у Христі Брати і Сестри,

Всечесні Духовні Отці!

Впродовж нинішнього 2016 року Божого, що його Вселенська Католицька Церква і наша Українська Греко-Католицька Церква проголосили надзвичайним Ювілейним Роком Божого Милосердя, переживаємо особливий досвід віри. Окупаційна війна, яка триває проти нашої держави вже два роки, і пов’язані з нею економічна та соціальна криза спонукають українських християн до ще більшої згуртованості і творення справ милосердя щодо наших воїнів-захисників, вимушених переселенців та малозабезпечених громадян. У цей рік також відзначаємо сумні 70-ті роковини Львівського псевдособору та 420-ліття Берестейського Поєднання Української Церкви з Вселенською Церквою Христовою – дві історичні події, які засвідчили силу діяння Святого Духа у моменти найтяжчих випробувань.  Водночас надалі втілюємо у життя стратегію розвитку нашої Церкви під гаслом „Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом”.

проща до УневаМинулих вихідних відбулася триденна піша проща з парафії святого мученика Йосафата (м. Бурштин) до Свято-Успенської Унівської Лаври, в якій взяли участь понад 40 юних прочан віком від 12 років.