7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 5 (913) від 26 січня 2012

У Києві на Аскольдовій могилі є церква св. Миколая Чудотворця УГКЦ. У різдвяні дні кожен, хто приходить сюди, не міг не побачити неподалік храму, на місці звичного дерев’яного хреста на честь героїв Крут, справжній пам’ятник крутянцям — „козацький хрест”, виготовлений з дорогого каменя, в центрі якого висічений тризуб, а під ним промовиста і символічна цитата із святого Євангелія – „Найбільша любов – життя покласти за друзів”. Його творці і меценати не бажають розголосу, їм цілком достатньо усвідомлювати, що про їхню справу „знає Господь”.

19 січня, у день Богоявлення Господнього, після урочистої Архієрейської Літургії в Архікатедральному Соборі Святого Воскресіння в м. Івано-Франківську Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин здійснив освячення води на центральній площі Ринок в м. Івано-Франківську. 

Частину мощей Блаженного мч. Симеона Лукача перенесено до його рідного села 

 9 січня, на празник первомученика архідиякона Стефана, на запрошення Тлумацького декана о. митр. Павла Дутчака Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин відправив Архієрейську Службу Божу у храмі Пресвятої Трійці м. Тлумача.

У другий день Різдва Христового отці Василіяни разом із парафіянами вітали у храмі Христа Царя, що в Івано-Франківську, Архієпископа Володимира.

Дитячий ансамбль «Дзвіночки» разом зі своїм керівником п. Боженою Куцій та головою Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Віталієм Дем’янцем відвідали українські громади в Італії з різдвяною програмою колядок та щедрівок.

У селі Березівка Лисецького деканату на Богоявлення Господнє, після урочистої Служби Божої,  процесійно, з молитвою люди вирушили до новозбудованої каплички, щоб її освятити і відправити там Велике водосвяття. 

Для обдарованих школярів Бердянська — переможців багатьох Всеукраїнських й Міжнародних конкурсів – приємною несподіванкою стало дізнатися, що зимові канікули вони проведуть на Прикарпатті.

Дякувати Богу, ми дочекали перших величних християнських свят  Нового року. Дасть Бог і дочекаємо й інших.

Не так давно Господь обдарував жительку м. Бурштина Лідію ПРОЦИК даром писати вірші. З причини хвороби вона не має змоги широко спілкуватися з людьми, але те, про що пише, не повинно бути приховане від людей. Авторка цих поезій впевнена, що спраглі серця потребують живого слова. Те, що вона має, — не її. Це слово говорить Господь, і тому воно належить всім людям. Кожне любляче серце знайде в цих віршах те, що співзвучне їхнім прагненням.

Який надокучливий цей мокрий сніг. Мене дратує ця новорічна реклама «Coca-cola» про щастя і ці прилавки з різним святковим непотребом.