7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 7 (883) від 25 березня 2011


27 березня 1991 року — 20 років тому — після більш як півстолітньої вимушеної перерви було відновлено випуск газети „Нова Зоря”

Нещодавно в газеті „Нова Зоря” у статті „Віра і побожність у нашому житті” піднімалося питання: чому люди грішать, виходячи вже з храму Божого? І тут же була відповідь. Хоча щоб відповісти на це нелегке питання, потрібно написати не одну книгу. Ці питання задають нам, священикам, ті люди, які й самі не ходять до церкви. Якось один чоловік під час похорону підійшов до мене зі словами:

Восьмий рік триває будівництво патріаршого Собору св. Воскресіння у столиці України м. Києві – головної святині Української Греко-Католицької Церкви. Нещодавно журналіст „Нової Зорі” відвідав найважливіший будівельний майданчик УГКЦ і поцікавився станом будівництва.

„Я говорив світові одверто” (Ів. 18, 19-24)

Відступник і зрадник Христа Юда опівночі привів озброєних жовнірів до Оливного городу, щоб піймати Ісуса, Який там молився. Христос вийшов назустріч цій юрбі і з повною свободою духа став докоряти архієрейським післанцям: "Ви прийшли сюди як на облаву на якогось розбійника із зброєю, дрючками і шнурами, щоби мене зловити. Адже я навчав при вас щоденно у святині, чому ви там не піднесли на мене своїх рук? Ви тепер в пітьмі ночі вибрали для себе годину". А вони всі мовчали, бо відчували, що їх діло нечисте, злодійське, розбійницьке.

Події в Києві на Майдані в листопаді-грудні 2004 року породили хвилю високого духовного піднесення в нашому народі. Вони надихнули вірних традиційних українських Церков УГКЦ, УПЦ КП, УАПЦ на ініціативу збиратись щомісяця 13-го числа, в день Фатімського об’явлення, на Софійському майдані і молитися за зміцнення єдності між церквами та між Сходом і Заходом України. Так триває уже з травня 2005 р.

(До 65-річчя смерті командира УПА полковника „Грегота-Різуна”)

В кінці Другої світової війни відділи УПА посилили визвольну боротьбу проти нового окупанта – комуно-большевицької Росії.

Часто в житті бувають години, коли власних сил, досвіду та наснаги не вистачає, щоби подолати той чи інший життєвий перевал.

Цей матеріал я написала ще до стихійного лиха в Японії, але, на жаль, через об’єктивні причини не змогла вчасно надіслати його до „Нової Зорі”. Як бачимо, кара не забарилася. Світ на грані зникнення.

„Питання про зустріч не стоїть на порядку денному. І Святіший Отець Венедикт, і Його Святість Кіріл бажають, щоб ця зустріч відбулась, але вона має бути дуже ретельно підготовлена», — заявив глава Папської ради щодо сприяння християнській єдності швейцарський кардинал Курт Кох журналістам в Москві, підсумовуючи свій чотириденний візит до Росії 14-17 березня.

More Articles...