7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 28 (904) від 24 листопада 2011


 На Івано-Франківщині пройшов семінар з питань безпеки життєдіяльності за участю працівників МНС та представників духовенства

Івано-Франківська Духовна Семінарія – навчально-виховний заклад, в якому формуються майбутні душпастирі, здатні адекватно реагувати на «знаки часу», відповідати на «виклики світу» та виконувати місію Церкви. Одним із ключових викликів сучасного глобалізованого світу є екологічна криза, в основі якої, згідно з вченням Церкви, лежить морально-релігійна криза людської особистості.

Екуменічний спільний Молебень до Богородиці у неділю, 13 листопада, в Катедральному соборі Святого Воскресіння, що відбувся за участю отців та мирян УГКЦ, УПЦ КП та УАПЦ, в ці скорботні листопадові дні був присвячений пам’яті жертв голодомору 1932-33 років та масової депортації західноукраїнців на Північ з 1944 по 1951 роки.

 Церкви, каплиці, пам’ятні хрести є для нас дуже цінними і дорогими, а особливо, якщо вони є давніми.

У суботу останнього тижня листопада в усьому світі відзначається День без покупок, покликаний змінити споживацьке ставлення людини до навколишнього світу, адже необмежене споживання знищує природні ресурси і загрожує майбутньому Планети.

У суботу останнього тижня листопада в усьому світі відзначається День без покупок, покликаний змінити споживацьке ставлення людини до навколишнього світу, адже необмежене споживання знищує природні ресурси і загрожує майбутньому Планети.

Мене дуже болить одна проблема, яка є у нашій країні – зневажливе ставлення до святого. Одного разу на дорозі я побачила пляшку з-під вина, на якій етикетка з написом: «Тайна Вечеря». Я собі подумала, що краще б той, хто випускає вино з такою назвою, приклеїв туди свій портрет. Цей Божий образ правди не повинен валятися будь-де. Це наша Україна так знущається з Святої Правди. Роблять такі страшні речі і ніхто не думає, що їх чекає за це на другому світі.

Вісімнадцятого листопада 2007 року Генеральна Асамблея Об’єднаних Націй вперше прийняла історичну Резолюцію про всесвітній мораторій на смертну кару. Це стало проривом правової думки і світових орієнтирів. Прискорення процесу відміни смертної кари в останні десять років вражає.

Уже 205 років церква святого великомученика Димитрія Солунського Мироточця с. Пробабин Городенківського деканату відкриває свої двері для вірних Української Греко-Католицької Церкви та всіх гостей, які завітають на храм у це маленьке село на Прикарпатті.

Кожен з нас покликаний творити добро, бути милосердними одне до одного, любити і цінувати життя, але люди розуміють життя по-різному. Одні живуть для себе в багатстві, в розвагах, а другі творять добро і залишають гарний слід та пам’ять на багато років, а може й століть.