7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 21 (929) від 24 травня 2012

Ось і знову настала пора звернутися до Вас, шановні читачі, у справі передплати „Нової Зорі”.

Уже понад двадцять років „Нова Зоря” торує шлях, незважаючи на різні складнощі, що впродовж усього цього часу із незавидною стабільністю продукує розбурхане українське суспільство. Шлях цей непростий, бо весь цей час перебуваємо в інформаційному середовищі, де панує чужомовна псевдокультура, де пропагуються фальшиві цінності, розпуста і дике споживацтво. Все це нав’язують Україні люди, винесені на найвищі щаблі влади хвилями суспільної зневіри, інертності, хвилями бездуховності. За таких умов християнській газеті дуже нелегко виживати.

20 травня відбулася щорічна проща духовенства та вірних Івано-Франківської Архієпархії до Міжнародного Марійського Центру в Зарваниці

 Прощу очолив Преосв. Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин. Нинішнього року Архієрейська Свята Літургія відбулася на молитовному полі перед собором Зарваницької Матері Божої, біля стіп монументального образу Богородиці. Преосвященному Владиці співслужили Протосинкел Архієпархії о. митр. Олег Каськів, Судовий вікарій о. Степан Балагура, Ректор Духовної Семінарії о. Олександр Левицький, отці-декани та понад сто священиків.

На запрошення Городенківського декана УГКЦ о.-митр. Ігоря Левицького до Городенківської церкви Успення Пресвятої Богородиці прибув із духовною часточкою Блаженного Миколая Чарнецького Чернелицький декан УГКЦ, парох села Семаківці о. Василь Скрипка. Як відомо, в селі, звідки походить Блаженний Миколай Чарнецький, зведена ошатна церковця поруч із місцем, де передбачається збудувати паломницький центр. Обидва отці-декани разом з городенківськими спільнотами «Матері в молитві» і шістьма групами, що моляться щодня на Псалтирі, взивали до Господа, вимолюючи Боже благословення всім присутнім та їхнім родинам.

У яскравий післявеликодній час парох церкви Серця Ісуса і Серця Марії о. Вітольд Левицький, священики та катехити втілили у життя добрий намір і організували одноденну поїздку у табір „Духовна ватра”, яка знаходиться в урочищі Ільма.

У святі взяла участь  спільнота „УМХ” м. Долини, яких своєю доброю працею провадить катехит Тетяна Яблінська.

Минулого року часопис „Нова Зоря” опублікував статтю Василя Дрозда „Родина Ковчів на Заліщанщині”. Автор отримав чимало відгуків та листів, що стало своєрідною заохотою продовжити дослідження. І ось перед нами ошатна книжечка: „Родина душпастирів Ковчів на Заліщанщині”. В. Дрозд, виконавши великий обсяг пошукової роботи, створив історію родоводу славетної священичої родини, яка, зокрема, впродовж півстоліття несла Боже слово, національний дух і культуру на греко-католицьких парафіях Заліщицького р-ну Тернопільської обл. З цієї родини вийшов ревний пастир, патріот України, праведник світу Блаженний Священномученик Еміліян Ковч, який віддав своє життя за врятування сотень і тисяч душ від переслідування і знищення нацистами і комуністами. Блаженний Еміліян загинув 25 березня 1944 року у концтаборі Майданек (Польща).

на друге півріччя

2012 р. Б.

 Якщо Ви маєте віру, а в серці горить любов до ближнього, то все­українська християнська газета „Нова Зоря” стане Вашим надійним супутником у житті.