7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 5 (881) від 24 лютого 2011


Хочу розповісти читачам нашої улюбленої газети про чудо Боже, яке сталося в моїй сім’ї.

У вересні 2009 року в нашій сім’ї сталася велика біда – захворіла 14-річна внучка. В дитини дуже боліла нога, піднялася висока температура, нога розпухла і почервоніла. Коли дитину відвезли в обласну дитячу лікарню, то поставили діагноз: гострий гематогенний остеомієліт. Це дуже тяжка хвороба, пов’язана із нагноєнням кісток, яка трапляється дуже рідко і лікується дуже тяжко. Дитині зразу зробили операцію. Справа в тому, що вогнище хвороби було в стопі, а там дуже багато малих кісточок, було багато гною і лікарі, які оперували, не могли передбачити наслідки. Після багатогодинної операції лікар сказав, що при такій хворобі можуть бути різні наслідки – дитина може залишитися інвалідом, про школу в такому випадку не може бути й мови (а дитина саме перейшла в 9-й клас).

Після демісії Верховного Архієпископа Української Греко-Католицької Церкви Кардинала Любомира Гузара і західноукраїнське, але так само і все українське суспільство, отримало ряд запитань, на які, хоче воно того чи не хоче, прийдеться відповідати.

Патріарх Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Любомир Гузар по десятиліттю свого патріаршества вирішив залишити престол Глави УГКЦ.
Годі й перелічити всі глибокі, вражаючі моменти, сподівання, звершення, можливо, і розчарування, які були в цьому десятилітті. Так, Блаженнішому Любомиру довелося пережити багато розчарувань разом зі своєю паствою.

У неділю, 13 лютого, під час урочистої Божественної Літургії, яка відбулася у храмі Різдва Христового м. Галича, Генеральний Вікарій Івано-Франківської Єпархії о. д-р митр. Олег Каськів, за дорученням Правлячого Архієрея Преосв. Володимира, вручив найвищу священичу відзнаку Апостольської Столиці в Римі „Золотий Хрест за Церкву та Вселенського Архієрея” пароху Галича, декану Галицькому о. митр. Василеві Завірачу. Цю нагороду ревний душпастир отримав з нагоди 30-річчя ієрейських свячень та за невтомну працю на ниві освячення людських душ і самовідданого служіння Церкві.

Скільки є реальних претендентів на пост Глави Української Греко-Католицької Церкви? – запитали у Любомира Гузара після його заяви про те, що Папа Римський прийняв його прохання про відставку. «Пятдесят! – відповів без вагань ієрарх. – Стільки, скільки у нас єпископів».

More Articles...