7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 32 (908) від 22 грудня 2011


Створення Митрополій – історична подія

13 грудня, після закінчення урочистого Богослужіння в Архікатедральному Соборі св. Воскресіння м. Івано-Франківська з нагоди проголошення Митрополії Блаженніший Патріярх Святослав Шевчук дав інтерв’ю для української преси. Пропонуємо зміст запитань і відповідей увазі наших читачів.

У неділю, 18 грудня, Високопреосвященний Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир здійснив архіпастирський візит на парафію св. Миколая, що в с. Помонята Черченського деканату.

Дорогі працівники видавництва «Нова Зоря»! Хочу Вам передати щиру подяку за Вашу газету. Це моє улюблене видання, яке я виписую вже п’ять років. Ця газета дуже добра і помічна для кожного християнина.

Неодноразово у газеті простежується думка багатьох істинних патріотів про те, що рідна мова — це душа нації. Я б сказав, що  рідна мова – це код нації, а пісня – душа нації.

У селі Залуква Галицького деканату вперше в Івано-Франківській Єпархії впровадили «Золоту книгу тверезості».

8 грудня, з ласки Божої, у школі с. Гута Богородчанського району відбувся семінар учителів курсу християнської етики.

 13 грудня минуло 90 літ від дня народження отця Ярослава Свищука – священика-місіонера, іконописця, скульптора, журналіста, письменника. Так, Господь Бог обдарував його багатьма талантами, але найбільший з них – це любов до Христової Церкви, рідної української землі і людей, незалежно від кольору шкіри, котрі потребують допомоги.

Свято Миколая здавна в нашого народу відзначають великою пошаною. У кожному домі є ікона чи просто маленький образок цього великого святого. Хоч від смерті Миколая-Чудотворця минуло понад півтори тисячі літ, але він і досі живе в серцях мільйонів людей, і його любов до ближнього щоразу відроджується у зимові дні, коли він щедро обдаровує всіх дітей християнського світу.

У дзвіниці, що поблизу колишньої Станіславівської Колегіати (тепер обласний художній музей), відбулося перше Богослужіння. Дзвіниця-каплиця перебуває під опікою Івано-Франківської Спілки Християнського Відродження.

Чи почув хто крізь подих болю
Як шурхочуть янгольські крила?
І підняли посеред поля
Розіп'яте побите тіло.