7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 11 (968) від 14 березня 2013

«Хіба ж не знаєте, що ваше тіло – храм Святого Духа, який живе у вас. Його ви маєте від Бога, тож уже не належите до самих себе. Ви бо куплені високою ціною!

Тож прославляйте Бога у вашому тілі!» (1 Кор. 6, 19-20).

Кожній дівчині Господь дав незрівнянну і неповторну красу, ніжність, лагідність. У наш час багато дівчат не приймають цих Господніх подарунків і шукають для себе чогось «особливого». Сьогодні є кричуща потреба поговорити про куріння дівчат, яке вбиває не тільки загальний зовнішній образ дівчини, а й завдає непоправної шкоди її здоров’ю та здоров’ю її майбутніх дітей.

Багато представниць слабшої половини вважають, що дівчина чи й жінка з сигаретою виглядає ефектно, по-дорослому, тобто куріння є модним доповненням до їхнього сучасного образу. Але та дівчина не хоче думати, що вже через кілька років від її ефектності і краси залишаться лише спогади. Не у всіх вистачає здорового глузду і елементарних медичних знань, щоб зрозуміти, якої шкоди своєму здоров’ю вони завдають, взявши в руки сигарету. А ще виникає неабиякий ризик залишитися безплідними. З цього випливає, що куріння є гріхом.

Оксана з м. Івано-Франківська розповіла про свою залежність від куріння і як Господь звільнив її та подарував справжню свободу.

Read more...

Молитва матері - Число 11 (968) від 14 березня 2013

Так звані психотерапевтичні тренінги набувають в Україні усе більшої популярності. Однак, звертаючись до спеціаліста за оголошенням про тренінг або навіть за оптимістичною порадою тих, хто вже побував на занятті, ви ризикуєте опинитися в... секті.

«Я почала ходити до психолога з цікавості — моя подруга так багато розповідала про чудеса, на які здатна психолог Олена, що встояти було неможливо. Вже потім я зрозуміла, що варто було б проявити пильність на самому початку — психолог призначала зустрічі в кафе (свого кабінету в неї не було), не приховувала, що за фахом вона інженер, працює на заводі, а вечорами практикує терапію з клієнтами. Вже після першого заняття я, стараннями Олени, зрозуміла, що проблем у мене понад голову і тільки вона допоможе їх вирішити», — розповідає Тетяна із Запоріжжя.

Read more...

Молитва матері - Число 11 (968) від 14 березня 2013

 ПИТАННЯ: Чи є гріхом ходити на дискотеку? І якщо так, то який це гріх - смертний чи повсякденний

ВІДПОВІДЬ: Дійсно непросте питання. Навряд чи дискотека, на яку ви ходите в суботу ввечері, - це ідеальна підготовка до участі у Службі Божій в День Господній.

Спостереження підказують нам, що наслідки дискотеки можуть бути досить обтяжливими: як мінімум неділя, проведена в ліжку в напівпритомному стані. Але ж неділя має бути найпрекраснішим, найсвятішим днем тижня.

Read more...

Молитва матері - Число 11 (968) від 14 березня 2013

 Усвідомлене батьківство

 Батьківство, як явище глибоко гуманне, не повинне бути випадковим або, тим паче, небажаним. Воно має бути виважене, вільне і свідоме.

Жінка та чоловік, єднаючись одне з одним, мають усвідомлювати величність факту зачаття і народження дитини. Тобто мають свідомо привести його на світ.

Генрі Джоєкс, французький діяч у сфері проблем сім’ї, каже, що „тільки в одному можна не сказати дитині усю правду: що вона була небажаною”.

Read more...

Молитва матері - Число 11 (968) від 14 березня 2013