7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Усі ми добре знаємо і твердо переконані, яку велику і незбагненну силу має материнська молитва за дітей. 

Молитва матусі – сильна, свята,

На ангельських крилах у небо злітає.

Несе до Бога, мов крові краплину,

Розносить благання за свою дитину.

 

Ласка Божа, що у Богородчанах, при церкві Івана Богослова (парох о. Іван Мачкодера), після Святої Літургії збирається спільнота «Матері в молитві» (керівник Р. Лапко).

Серед шуму життєвої суєти, відклавши земні турботи, вони щонеділі єднаються у святій молитві за нашу молодь у різних наміреннях: за хворих, дітей-сиріт, за навернення грішників, за ненароджених, за діточок, що перебувають у материнському лоні, за щасливі пологи, за відвернення від недуг.

«Молитва, – як говорить о. Піо, – це переливання нашого серця до Божого Серця. Якщо ми добре її переживаємо, то вона зворушує божественне серце і схиляє його щораз більше вислуховувати нас».

З цілковитою відданістю, ревною побожністю, глибокою вірою і безмежною любов’ю, з відчуттям великої потреби спрямовують свої благальні молитви, вервички до Божого Престолу матері.

Це нелегкий молитовний труд, але кожна мати готова на будь-яку жертву заради любої і найдорожчої дитини. Всяка жертва – мова любові.

Материнська молитва – це ключ усіх скарбів Божої доброти. Вони у своїх молитвах стукають до дверей великого Господа, щоб вони відчинилися.

З’єднавшись у Божій любові, матері просять у Матінки Божої Неустанної помочі захисту та особливої опіки для своїх дітей, щоб відвернути від них гріхи і спокуси (а їх нині чимало у світі), від гордості, зневіри, алкоголізму, наркоманії, розпусти. Благають здоров’я, щасливої та доброї долі, сильної віри, великої любові до Бога, батьків, вчителів, рідного краю.

Вони, матері, палкі молільниці – страждальниці, моляться за щастя своїх дітей і родин, смиренно схиливши свої голови і коліна, рятують душі наших дітей від гріховних пасток, зваб цього шаленого світу. Вони єднаються у молитві, змінюють світ на краще.

Хай кожен дім, сім’я дихають святістю! Цінуйте молитву, хрест, образи, Святе Письмо. Відвідуйте Божий храм і не пропускайте Святої Літургії.

Нехай Господь обдаровує вас щирими ласками і вислуховує ваші молитви.

Хай світло ваших сердець ніколи не гасне, а розгорається теплотою любові!

Рятуйте цілющими молитвами Ваших дітей!

Оксана Вербовська,

вчителька християнської етики Богородчанської ЗОШ

І-ІІІ ст. №2.

Молитва матері - Число 16 (924) від 12 квітня 2012