7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 16 (924) від 12 квітня 2012

На все є Божа воля. З благословення на той час ігумена Михайла Волошина 18 листопада 2007 року в храмі Матері Божої Неустанної Помочі при монастирі святого Йосипа отців Редемптористів м. Івано-Франківська засновано спільноту „Матері в молитві”.

 Бути матір’ю – це дарунок Божий. Материнський обов’язок – виховувати дітей, бути взірцем і прикладом у духовному християнському житті, навчати Божої любові. Материнська любов світла, сердечна, прощаюча. Виклик такій любові, довіри, покори перед Богом є у матерів спільноти, яка сьогодні налічує понад 50 членів, а також є членами інших спільнот, які діють при храмі. Турботливі матері дбають про майбутнє дітей зростати добрими християнами і кожної неділі о 15 годині збираються в храмі на молитви. Свої молитви довіряють Божому милосердю і Божій любові. Бог дарував їм цю працю і свої молитви матері розпочинають вервицею до Божого милосердя.

Read more...

Молитва матері - Число 16 (924) від 12 квітня 2012

Загорілась свіча на престолі

Матері у молитві клячать,

Ласку в Бога вони благають,

Просять прощення свого гріха.

Read more...

Молитва матері - Число 16 (924) від 12 квітня 2012

 У нашому невеличкому селі Гончарів народився вірний син УГКЦ о. мітрат Петро Йосафат Гаврилюк-Купчинський.

 На тому місці, де була хата о. Петра, зараз побудована двоповерхова школа. А чотири роки тому тут, у школі, започаткувала свою роботу спільнота «Матері в молитві». Торік у школі відкрили і освятили духовний Марійський куточок. Все це неспроста!  Все це задум Божий! Це натхнення Святого Духа, адже о. Петро тут зростав, тут, на цій землі, разом з мамою молився і бавився з ровесниками. І як не дивно, він грався в «Церкву». Отець Петро був завжди «священиком», а всі інші – «Марійська дружина». Діти разом із «священиком» ішли святити поле, співали пісні, молилися. Це було дев’яносто років тому, коли о. Петро народився, Господь Бог освятив цю земельку. Господь накреслив свої плани. Відколи в школі поставили статую Пречистої Діви Марії, то всі діточки разом із учителями щодня зранку мають можливість відмовляти тут молитви: „Царю небесний”, „Отче наш”, „Богородице Діво”. А в понеділок і в п’ятницю ще й Гімн України співають. Директор школи Любов Ільків, коли освячували капличку, сказала: «Дуже відрадно, що саме тут, де ми, матері, молимося за всіх діточок, що потребують нашої молитви, і де перебувають усі діточки нашого села, ми створили цей духовний куточок”.

Read more...

Молитва матері - Число 16 (924) від 12 квітня 2012

Усі ми добре знаємо і твердо переконані, яку велику і незбагненну силу має материнська молитва за дітей. 

Молитва матусі – сильна, свята,

На ангельських крилах у небо злітає.

Несе до Бога, мов крові краплину,

Розносить благання за свою дитину.

Read more...

Молитва матері - Число 16 (924) від 12 квітня 2012

Чуєш, мамо!

Не витирай гірку сльозу рукою,

Бо я не хочу бачити тебе сумну.

Я хочу бути завжди із тобою,

Тому що, як ніхто, тебе люблю.

Read more...

Молитва матері - Число 16 (924) від 12 квітня 2012