7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Від 5 по 8 вересня 2012 року при монастирі в Бозе (північна Італія) пройшла ХХ Міжнародна екуменічна конференція з православної духовності.

 На конференцію, організовану екуменічною чернечою спільнотою в Бозе, у співпраці з Православними Церквами, прибули учасники з різних куточків світу. Цьогорічна конференція проходить під гаслом «Людина – охоронець створіння».

Про важливість цієї події говорять чисельні звернення лідерів різних Православних Церков та представників Католицької Церкви до учасників, серед яких: папа Венедикт XVI; Вартоломей I, Вселенський патріарх; Теодорос II, патріарх Олександрійський; Ігнатій IV, патріарх Антіохійський; Кирил І, патріарх Московський та інші.

Вселенський патріарх, звертаючись у своєму посланні до учасників конференції, наголосив на її унікальності такими словами: «Ваша конференція розглядає різні аспекти захисту Божого створіння: від біблійного до літургічного, від патристичного до монашого, від богословського до етичного, рівно ж як і від есхатологічного до сучасного». Папа Венедикт ХVI побажав, щоб час спільних і братніх роздумів сприяв кращому взаємному знайомству і свідченню віри між представниками християнських конфесій, які беруть участь у конференції. Святіший Отець також висловив надію, що ця зустріч в Бозе зміцнить і наповнить новою силою спільну діяльність християн у справі захисту навколишнього середовища.

Представники Православної і Католицької Церкви разом з представниками Англіканської Церкви роздумували над богословським та духовним виміром відносин людини з навколишнім середовищем і над пошуком можливих відповідей на сьогоднішню екологічну кризу на планеті.

 

Інформаційна служба

Бюро УГКЦ з питань екології

 

Божий дивосвіт - Число 37 (945) від 27 вересня 2012