7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

5 вересня компанія «Renault» подарувала Папі Венедикту XVI електричний автомобіль «Kangoo» білого кольору для поїздок по літній резиденції у Кастель-Гандольфо. Це вже третій «зелений» автомобіль у Ватикані: раніше італійська компанія «NWG» подарувала електричне авто для потреб прес-служби Ватикану, а також «Renault» передала ключі від синього «Kangoo» ватиканській жандармерії.


Хоча подароване «Renault Kangoo» є білого кольору і містить зображення папського герба на дверях, він не є папамобілем. Зараз компанія «Mercedes-Benz» працює над розробкою гібридної енерго­зберігаючої моделі папамобіля із куленепробивними вікнами для поїздок за межами Ватикану. Як повідомив речник Ватикану о. Федеріко Ломбарді, подароване «Kangoo» не облаштоване такими характеристиками для безпеки, оскільки призначене суто для поїздок по території Ватикану у Кастель-Гандольфо.

Папа здійснив першу поїздку на новому авто від вертолітного майданчика у Кастель-Гандольфо, через сади, до свого палацу, коли повертався до літньої резиденції після проведення загальної аудієнції у Ватикані.

Католицький оглядач.

 

Божий дивосвіт - Число 37 (945) від 27 вересня 2012