7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 37 (945) від 27 вересня 2012

14 вересня Українська Греко-Католицька Церква відзначала День Бога Творця, який християни різних конфесій по всьому світі святкують як День молитви та відповідальності за природу. З цього приводу відбулись численні молитовні, наукові, освітньо-виховні та практичні заходи екологічного спрямування.

У цей день в чисельних храмах лунала молитва прослави Бога Творця та подяки за його прекрасний світ створіння.  З нагоди Дня Бога Творця у соборі cвятого Юра у Львові було відслужено Божественну літургію, яку очолив митрофорний протоієрей Роман Кравчик. Під час Богослужіння, на яке були також запрошені представники влади та освіти, о. Миколай Пришляк, референт з питань екології Львівської архієпархії виголосив проповідь на тему відповідальності за природу. Священнослужитель закликав до бережливого ставлення до природного довкілля, яке є нашим спільним домом, сотвореним Богом.

Read more...

Божий дивосвіт - Число 37 (945) від 27 вересня 2012

«Вшановуючи та прославляючи Творця, пригадуємо своє покликання бути відповідальними домоуправителями світу Божого і застановляємося як можемо краще реалізувати його сьогодні, в час безпрецедентних екологічних викликів та загроз» – йдеться у зверненні Бюро УГКЦ з питань екології з нагоди Дня Бога Творця.

З огляду на те, що одним із найвагоміших викликів для сучасного людства, і особливо для України, є енергетичні проблеми – звернення ставить окремий акцент на пошуку шляхів до їх розв’язання. «Проблема належного енергозабезпечення не відноситься лиш до технічних питань, але рівно ж потребує комплексної морально-етичної оцінки та зважування таких аспектів як безпека людей, економічний і соціальний розвиток, а також відповідальність за створіння», – констатують автори звернення і, посилаючись на соціально-екологічну доктрину Католицької Церкви, наводять такі ключові критерії сталої енергетики, як зменшення енергоспоживання, підвищення енергоефективності та збільшення використання потенціалу відновлювальної енергетики.

Read more...

Божий дивосвіт - Число 37 (945) від 27 вересня 2012

Від 5 по 8 вересня 2012 року при монастирі в Бозе (північна Італія) пройшла ХХ Міжнародна екуменічна конференція з православної духовності.

 На конференцію, організовану екуменічною чернечою спільнотою в Бозе, у співпраці з Православними Церквами, прибули учасники з різних куточків світу. Цьогорічна конференція проходить під гаслом «Людина – охоронець створіння».

Read more...

Божий дивосвіт - Число 37 (945) від 27 вересня 2012

5 вересня компанія «Renault» подарувала Папі Венедикту XVI електричний автомобіль «Kangoo» білого кольору для поїздок по літній резиденції у Кастель-Гандольфо. Це вже третій «зелений» автомобіль у Ватикані: раніше італійська компанія «NWG» подарувала електричне авто для потреб прес-служби Ватикану, а також «Renault» передала ключі від синього «Kangoo» ватиканській жандармерії.

Read more...

Божий дивосвіт - Число 37 (945) від 27 вересня 2012

покаймося за шкоду, завдану довкіллю

Молитися за збереження природного середовища – означає просити у Бога, щоб Він «змінив менталітет сильних світу цього, просвітив їх, щоб вони припинили руйнувати екологічну систему планети заради економічного прибутку і скороминущої вигоди», – про це пише Вселенський Патріарх Вартоломей I у своїй енцикліці з нагоди початку нового літургійного року – 1 вересня. З волі Патріарха Димитрія цей день став також днем молитви і роздумів про охорону створіння.

Read more...

Божий дивосвіт - Число 37 (945) від 27 вересня 2012