7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Незабаром – день Бога Творця, екуменічно-екологічне свято, яке всесвітня християнська спільнота відзначає 1 вересня за григоріанським та відповідно 14 вересня – за юліанським календарем.

Це свято було започатковане в 1989 році з ініціативи його Святості Димитрія І, Константинопольського Патріарха, який у спеціальному посланні закликав увесь християнський світ щорічно 1 (14) вересня, на свято початку Церковного року, об’єднатися у спільній молитві до Бога Творця всіх речей, висловити Йому вдячність за дар життя, за прекрасний світ природи, в якому живемо, просити вибачення за завдану шкоду і благати про збереження та спасіння всього створіння, яке “стогне і страждає в тяжких муках” (Рим. 8, 22).

В цей день на честь свята в храмах відправляються різноманітні Богослужіння (подячні літургії, акафісти чи молебні) в наміренні збереження створеного Богом світу, проводяться освітньо-виховні заходи екологічного спрямування, а також реалізуються різноманітні практичні ініціативи та діла милосердя стосовно природи. Згідно з рішенням Синоду Єпископів УГКЦ, кожен священик зобов’язаний виголосити в День Бога Творця спеціальну проповідь, звернувши увагу вірних на їх християнську відповідальність за природне довкілля.

З нагоди дня Бога Творця і з метою поширення свідомості відповідальності кожної людини за створений Богом світ, Бюро УГКЦ з питань екології вже вдруге оголошує  Всеукраїнський конкурс на тему: «Відповідальність за створіння».

Номінації: молитва, вірш, проповідь, роздуми-катехиза та малюнок (письмові роботи обсягом не більше 2 ст. А4, шрифт Times New Roman, кегль – 14, інтервал 1,15).

Умови конкурсу:

1.Тематична відповідність: роботи мають виражати християнську відповідальність за створений Богом світ – Природу.

2. Мають бути чітко вказані:

а) назва номінації;

б) назва роботи;

в) прізвище та ім’я;

г) вік та рід заняття (учням потрібно вказати школу і клас);

д) священикам необхідно вказати єпархію та парохію;

е) адреса;

є) телефон.

3. Роботи потрібно надіслати до 1 жовтня 2012 р. за адресою:

Бюро УГКЦ з питань екології, вул. Василіянок, 64; 76019, м. Івано-Франківськ або E-Mail: ekoburougcc@ukr.net

Кращі роботи будуть розміщені на сайті Бюро УГКЦ з питань екології: www.ecoburougcc.org.ua, а також видані друком окремою збіркою. Автори найкращих робіт отримають цінні екологічні нагороди.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології.

 


Божий дивосвіт - Число 32 (940) від 23 серпня 2012