7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Початком серпня у Відні відбувся конгрес католицьких науковців «Pax Romana», в якому взяли участь близько 140 учасників із 40 країн із всіх континентів. В рамках заходу, який проходив під девізом «Час кризи, час об’єднаних візій і дій – пошук нової парадигми» обговорювались питання християнських поглядів та стратегій подолання наявних кризових явищ.


Особлива увага була присвячена екологічній кризі, яка набирає дедалі більших масштабів і спричинює дедалі трагічніші наслідки для всього людства, відповідно, центральною темою другого пленарного засідання була: «Зміна клімату і глобальні проблеми навколишнього середовища».

Католицькі науковці виявили цілковиту згоду стосовно того, що  у контексті різноманітних викликів сучасності Церква має відіграти свою автентичну роль для їх подолання. Різні церковні установи мають включитися у процес діяльності громадянського суспільства для зміни системи суспільних цінностей та політичних пріоритетів. Найкращим дороговказом на цьому шляху може послужити Католицьке Соціальне Вчення, зокрема завдяки принципам солідарності та субсидіарності.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології


Божий дивосвіт - Число 32 (940) від 23 серпня 2012