7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 32 (940) від 23 серпня 2012

Незабаром – день Бога Творця, екуменічно-екологічне свято, яке всесвітня християнська спільнота відзначає 1 вересня за григоріанським та відповідно 14 вересня – за юліанським календарем.

Це свято було започатковане в 1989 році з ініціативи його Святості Димитрія І, Константинопольського Патріарха, який у спеціальному посланні закликав увесь християнський світ щорічно 1 (14) вересня, на свято початку Церковного року, об’єднатися у спільній молитві до Бога Творця всіх речей, висловити Йому вдячність за дар життя, за прекрасний світ природи, в якому живемо, просити вибачення за завдану шкоду і благати про збереження та спасіння всього створіння, яке “стогне і страждає в тяжких муках” (Рим. 8, 22).

Read more...

Божий дивосвіт - Число 32 (940) від 23 серпня 2012

Папська рада душпастирства мігрантів і подорожуючих оприлюднила послання до Дня туризму, який відзначатиметься в усьому світі 27 вересня. У ньому нагадується, що Церква вважає цей День добрим приводом для діалогу зі світом і пропонує свою конкретну допомогу в проведенні ініціатив, які відповідають євангельському духові. «Це також хороший привід для того, щоб Вселенська Церква в черговий раз відчула важливість туристичного сектора в контексті економічного та соціального розвитку суспільства і особливо розширення нової євангелізації», - йдеться в посланні, підписаному головою Ради, кардиналом Антоніо Марія Вельйо.

Read more...

Божий дивосвіт - Число 32 (940) від 23 серпня 2012

У літній резиденції Папи Кастель Гандольфо дбають не тільки про добрий відпочинок та здоров’я понтифіка, але й рівно ж і про природне довкілля.

Кастель Гандольфо став папською резиденцією на літній період з XVII століття. Усе почалося з Папи Урбана VIII, з тих пір ніхто з останніх нащадків св. Петра не переривав традиції. А їх було вже 31. Тільки виняткові причини не дозволяли деяким Понтифікам прибувати в резиденцію над Альбанським озером. Наприклад, у період від Пія IX до Пія XI Папи не покидали Ватикан через політичну ситуацію в Італії.

Read more...

Божий дивосвіт - Число 32 (940) від 23 серпня 2012

Початком серпня у Відні відбувся конгрес католицьких науковців «Pax Romana», в якому взяли участь близько 140 учасників із 40 країн із всіх континентів. В рамках заходу, який проходив під девізом «Час кризи, час об’єднаних візій і дій – пошук нової парадигми» обговорювались питання християнських поглядів та стратегій подолання наявних кризових явищ.

Read more...

Божий дивосвіт - Число 32 (940) від 23 серпня 2012

Мукачеве, Івано-Франківськ і Чернівці названі найбільш здоровими містами України за версією журналу «Фокус». У рамках проекту «Найкращі міста для життя в Україні» видання представило рейтинг найздоровіших міст країни.

«Тут доживають до глибокої старості, хворіють мало, а якщо здоров’я все ж підводить – отримують своєчасну й кваліфіковану медичну допомогу», - пише видання про найздоровіші міста.

Read more...

Божий дивосвіт - Число 32 (940) від 23 серпня 2012