7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Всесвітня Рада Церков (ВРЦ) підсилює етичні та релігійні перспективи «Ріо +20» – Конференції ООН зі сталого розвитку, яка відбулася з 20 по 22 червня в Ріо-де-Жанейро, взявши участь у різних екуменічних та міжрелігійних заходах саміту, а також у конференції на тему «Соціальна та екологічна справедливість».

Зусилля делегації ВРЦ будуть зосереджені на виявленні етичних проблем і культивуванні релігійних ідей в низці заходів, які будуть проведені під час і напередодні саміту. В рамках програми ВРЦ під назвою «Екологічна справедливість» ключовою буде тема «Етичні та релігійні ідеї для майбутнього, якого ми прагнемо». «Майбутнє, якого ми прагнемо», - такою є також назва підсумкового документу «Ріо +20» — буде включати в себе заклик до дії і зобов’язання країн-учасниць.


Екуменічним координаційним бюро була розпрацьована комплексна програма на тему «Релігія для людини».  У рамках програми відбудеться сім різних тематичних екуменічних та міжрелігійних зустрічей учасників саміту, а також спеціальне екуменічне чування в наміренні позитивних результатів «Ріо +20».

Внесок ВРЦ для «Саміту народів у Ріо» включатиме  в себе також семінари на тему «ВРЦ і Конвенція Ріо про зміни клімату» і «Кліматична та людська відповідальність за створіння», а також презентацію книги Девіда Халлмана під назвою «Духовні цінності для спільноти Земля».

За матеріалами  ВРЦ.

 

 

Божий дивосвіт - Число 25 (933) від 21 червння 2012