7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Папа Венедикт XVI навчає про екологічне покликання сім’ї в контексті сучасних викликів.

У неділю, 3 червня, промовляючи до подружніх пар, у проповіді, на літургії з нагоди завершення VII Всесвітньої зустрічі сімей, яка проходила у північно-італійському місті Мілані, Папа Венедикт XVI наголосив на багатогранному покликанню християнської сім’ї в контексті чисельних викликів сучасності, а зокрема на питанні відповідальності за створений Богом світ.

«Ваше покликання не є легким, – наголосив Святіший Отець, – особливо сьогодні, але любов є чудовою дійсністю, єдиною силою, яка може насправді перемінити світ і все створіння».

Папа пригадав присутнім, що про своє екологічне покликання ми дізнаємося вже з перших сторінок Святого Письма, яке повідомляє, що «Бог довіряє людській парі усе Своє створіння, щоб вони його оберігали, обробляли і управляли ним у відповідності до Божого плану (Бут 1, 27-28; 2, 15). Понтифік також добавив, що на основі цього біблійного повідомлення можемо усвідомити своє завдання чоловіка та жінки щодо співпраці з Богом, завдяки праці, науці та техніці так перетворити світ, щоб уприсутнити тут любов Бога Творця, на образ якого ми створені.

Інформаційна служба
Бюро УГКЦ з питань екології

 

Божий дивосвіт - Число 25 (933) від 21 червння 2012