7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Збалансований розвиток – запорука майбутнього

Святий Престол висловив свою думку з питань природного середовища та сталого розвитку у спеціальному документі, приуроченому черговій зустрічі організаційного комітету з підготовки Конференції ООН зі сталого розвитку «Ріо +20».

Ватикан вважає, що користування енергетичними технологіями не повинно приносити небезпеки людині та природі. Святий Престол наполягає на тому, що процес розвитку не може обмежуватися технічним виміром, але повинен слідувати етичній складовій.

 В деяких випадках, як зазначається в документі, прогрес поглибив проблеми у розвитку багатьох країн. Тому потрібно визначити відповідальність і визнання необхідності змін в моделях виробництва і споживання; розширити участь в загальних благах, зокрема, першої необхідності; розвивати солідарність на світовому рівні; захищати творіння і визнавати рівність між поколіннями.

 Апостольська столиця хоче, щоб було чітко визначено і роз’яснено поняття «зеленої економіки», щоб в майбутньому уникнути чергової пастки протекціонізму. «Зелена економіка», на думку Святого Престолу, повинна мати в центрі уваги інтегральний розвиток людини.

За матеріалами
„Католицького оглядача”.

 

 

Божий дивосвіт - Число 25 (933) від 21 червння 2012