7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

«Кожен християнин відповідальний за природу» – про це заявив глава Австрійської Церкви кардинал Христоф Шьонборн католицькій інформаційній агенції «Kathpress», на завершення екологічного паломництва Ради Єпископських Конференцій Європи до Маріїнського духовного центру «Марія Цель». 

Кардинал Шьонборн висловив при цьому переконання, що кожен християнин у своїй особистій життєвій сфері «має неймовірно багато можливостей поміркованіше використовувати природні ресурси». Згідно із главою Австрійської Церкви, «відповідальність за довкілля починається з малих речей». Поряд з цим, сьогодні необхідне нове відчуття того, що ресурсів, використаних нині, буде бракувати майбутнім поколінням.

Глава Австрійської Церкви позитивно відзначив екуменічний аспект «зеленого паломництва» європейських єпископів та референтів з питань довкілля локальних Церков, зокрема, присутність на екуменічно-екологічному богослужінні митрополита Грецької православної Церкви Міхаеля Стайкоса. В особливий спосіб предстоятель Римо-Католицької Церкви Австрії відзначив заслуги у справі збереження Божого створіння Константинопольського патріарха Варфоломея I, а також висловив своє щире захоплення тим, наскільки «завжди знову виразно навчає папа Венедикт про відповідальність за створіння».

 

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології —

за матеріалами «Kathpress».

Божий дивосвіт - Число 21 (929) від 24 травня 2012