7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Всеблагий Господи, Владико неба і землі, світил небесних! Прославляю Тебе за Твої ласки, милість до мене, грішної і недостойної раби Твоєї, за Твою неземну любов, яку Ти виявляєш до мене кожної секунди мого життя.

Слава Тобі, що покликав мене до життя, що показав красу Всесвіту, що, наче вічну книгу премудрості, Ти відкрив переді мною небо і землю. Слава Тобі, Боже, навіки!

Дякую Тобі за свято життя, за запахи конвалій і троянд, за красу і ласку всієї природи. Дякую Тобі, Боже, за все, що я бачу, за всіх, хто мене оточує, любить, зігріває своїм теплом та ласкою, дбає про мене. Дякую за мою сім’ю, за батьків, які турбуються про мене. Я вдячна Тобі, Боже, за красу цього видимого світу, за дари, якими Ти нагородив кожного з нас: жити, рухатися, відчувати Твою батьківську любов.

Прости мене, Господи, за те, що я не завжди допомагала своїм ближнім, коли могла б це зробити, що не помічала краси світу, створеного Тобою, була невдячна за всі ласки, даровані Тобою: за квітучий килим під моїми ногами, за небесну голубінь над головою, за сонячне тепло, що зігріває мене.

Тож прошу Тебе, Господи, збережи цей прекрасний світ для мене, моїх рідних і всіх мешканців Землі, які люблять Тебе, бо Ти є Всемогутній, Чоловіколюбний, і хвалить Тебе все створіння на віки вічні. Амінь.

Олена Гелетюк.

с. Коршів Коломийського району.

 

Божий дивосвіт - Число 21 (929) від 24 травня 2012