7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

5 квітня, у реколекційно-відпочинковому центрі Курії Львівської Архієпархії УГКЦ, відбувся „круглий стіл” на тему «Від екології душі до екології довкілля», який організували Бюро УГКЦ з питань екології та Львівська Архієпархія УГКЦ.

Метою заходу було презентувати сучасне соціально-екологічне вчення Церкви, її практичні екологічні ініціативи, а також налагодити контакт та співпрацю з державними природоохоронними установами, владою, освітніми закладами та громадськими організаціями на ниві збереження Божого створіння – природи.

„Круглий стіл” розпочався спільною молитвою і благословенням преосвященного владики Венедикта, єпископа-помічника Львівської Архієпархії УГКЦ, а також його вступним словом, в якому він наголосив на тому, що передумовою «екології довкілля» є «екологія душі».

Д-р Володимир Шеремета, керівник Бюро УГКЦ з питань екології, у вступній доповіді висвітлив основоположні аспекти соціально-екологічного вчення Церкви, зазначивши, що обов’язок бережливого ставлення до природного довкілля є невід’ємною складовою християнської віри в Бога Творця і є її свідченням, а руйнування природи Церква зараховує до найважчих гріхів сьогодення.

Представники державних природоохоронних інституцій, влади та освіти у своїх виступах високо оцінили освітньо-виховну роль Церкви та її потенціал для подолання численних екологічних проблем сьогодення, які становлять реальну небезпеку для життя та здоров’я людей, а також висловили надію на підтримку священиками екологічно важливої інформації, яку необхідно донести до людей.

Учасники „круглого столу” домовились розвивати особистий контакт та інституційну співпрацю задля збереження нашого спільного дому – Божого створіння – Землі.

Д-р Володимир Містерман.

 

Божий дивосвіт - Число 18 (926) від 26 квітня 2012