7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Івано-Франківська духовна Семінарія (УГКЦ) молитвою долучилась до всесвітньої акції «Година землі».

 

В суботу, 31 березня, о 20.30 в семінарійному храмі був відслужений молебень до Бога Творця. Цим молебнем семінарійна спільнота, на чолі з ректором о. Олександром Левицьким, вимкнувши електричне освітлення, при свічках, об’єдналась у молитві зі всіма людьми, яким не байдужа доля нашої планети, оскільки в цей час проходила всесвітня акція «Година землі», започаткована Всесвітнім Фондом Охорони Природи.

Після молебню д-р Володимир Шеремета, керівник Бюро Києво-Галицького Верховного Архієпископства УГКЦ з питань екології, розповів про історію виникнення даної акції, її мету та значення, а зокрема, що вона покликана звернути суспільну увагу на актуальні екологічні проблеми та пробудити почуття відповідальності кожної людини за природне довкілля.

Доктор Володимир Шеремета наголосив, що акція «Година землі» відбувається в часі Великого посту, коли Українська Греко-Католицька Церква проводить ініціативу «Екологічне навернення для порятунку створіння», яка має за мету спричинитися до поглиблення свідомості в Церкві та суспільстві щодо відповідальності за створений Богом світ та шляхів її здійснення у повсякденному житті кожної людини, а також є покликана допомогти повніше і глибше пережити процес покаяння і здійснити цілісне навернення до Бога.

Ректор о. Олександр Левицький у своєму слові до семінарійної спільноти обґрунтував на основі Святого Письма та Церковного Передання причину сучасних екологічних проблем, якою є, насамперед, криза людської духовності, яка в особливіший спосіб поглибилась із початком ХХ століття через споживацький стиль життя, нігілізм, егоїзм, знищення духовних і культурних цінностей. Отець-ректор підкреслив, що Господь ставить природу на службу свого задуму Відкуплення.

На завершення о. Олександр щиросердечно подякував усім присутнім за спільну молитву за Боже створіння – природу, а також закликав бути правдивими управителями створіння, ставлячись до нього з Божою мудрістю, любов’ю та милосердям.

Інформаційна служба Бюро

УГКЦ з питань екології

Божий дивосвіт - Число 18 (926) від 26 квітня 2012