7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Проща до Святого Хітону, яка проходить в найстарішому місті Німеччини Трір з 13 квітня по 13 травня 2012 року, стане чудовим свідченням піклування Церкви про створений Богом світ. Прочани протягом паломництва матимуть можливість молитись перед однією з найвизначніших реліквій Католицької Церкви – Хітоном Ісуса Христа, про який згадує улюблений учень Спасителя (Ів. 19, 23-24).

Сьогодні, в час екологічної кризи глобального масштабу, Церква намагається бути не лише надійним дороговказом для збереження сотвореного Богом світу (поширюючи екологічне вчення), але й давати належне свідчення власним прикладом, зокрема у випадках таких масових заходів як паломництво.

Організатори прощі до Святого хітону закликають паломників прибути на Прощу у дружній для довкілля спосіб, у випадку тривалого перебування в Трірі користуватися велосипедом (який також можна буде позичити на спеціальних велостоянках) чи громадським транспортом, уникати зайвого сміття і намагатись, щоб їхнє паломництво було максимально дружнім до Божого створіння – природи.

Активним учасником паломництва від УГКЦ виступить багаторічний партнер дієцезії Трір – Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ на чолі з архієпископом і митрополитом Володимиром Війтишиним.

Детальніше про екологічний вимір паломництва до Святого Хітону можна дізнатися на офіційному сайті прощі.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології.

 

Божий дивосвіт - Число 18 (926) від 26 квітня 2012