7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

«Сім тижнів з турботою про воду» – з такою ініціативою на Великий Піст виступила Всесвітня Рада Церков (ВРЦ) та Екуменічна мережа охорони водних ресурсів. Організатори великопосної екологічної ініціативи переконані, що, зважаючи на економічну та екологічну кризу, назріла необхідність для того, щоб християни обговорили і прийняли відповідні заходи для економії води.

Вода є визначаючим фактором життя на планеті. Вона є також визначаючим фактором для економіки і має ключове значення для сталого розвитку в галузі охорони здоров’я, забезпечення продовольством, енергетики і подолання бідності. «Всі ці питання в найрізноманітніший спосіб торкаються Церков по всьому світі і мають мобілізувати їх діяльність» – наголошують організатори ініціативи.

На кожен тиждень ініціативи розроблені спеціальні розважання над Святим Письмом, тематичні робочі матеріали, а також ідеї щодо можливих акцій та повсякденної діяльності для збереження безцінного Божого дару – води, які можна знайти на офіційному сайті Всесвітньої Ради Церков.

Божий дивосвіт - Число 10 (918) від 1 березня 2012