7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

На конгресі Всесвітньої Ради Церков (ВРЦ), який відбудеться в березні 2012 р., в Манілі (Філіппіни), буде розглянуто проект нової декларації «Про місію та євангелізацію». На сьогодні у своїй місійній діяльності ВРЦ керується декларацією, прийнятою 1982 р.


 

Нова декларація буде розпочинатися з констатації того, що місія Церкви не може базуватися на звуженій антропоцентричній концепції, так як її вихідним пунктом є все Створіння Боже.

Проект документу містить також положення про те, що до місії Церкви належать екологічні питання, оскільки ця місія здійснюється у світі Божого створіння, яке довірене нам на відповідальне управління. «За останні 30 років суттєво змінився контекст, в якому відбувається євангелізація», – заявив секретар Комісії Всесвітньої місії та євангелізації д-р Кеум. Сьогодні існує багато викликів, які Церква зобов’язана взяти до уваги, щоб ефективніше поширювати «Радісну вістку».

Особливу роль в декларації буде присвячено завданню євангелізації у рамках міжрелігійного діалогу, зокрема беручи до уваги документ під назвою «Християнське свідчення в мультирелігійному світі: рекомендації для Кодексу діяльності», який у червні 2011 р. був спільно виданий Всесвітньою Радою Церков, Римо-Католицькою Церквою та Всесвітнім євангельським Союзом.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ.

Божий дивосвіт - Число 10 (918) від 1 березня 2012