7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Розділити біду ближнього… Що робить для цього кожен з нас? Загляньмо у своє духовне дзеркало. Що бачимо? Людину, яка заспокоює себе думкою, що вона і так не в силі усім допомогти, чи людину, яка у кожному бачить Христа (Мт. 25, 31-46)?

Свята постать чудотворця Миколая, архієпископа Мир Лікійського, вшановується Святою Церквою не за написання великих духовних творів, повчань, канонів і т.д., а за таємницю милосердного серця. Велика духовна зрілість проявляється у вмінні правдиво радіти, коли роздаєш чи розділяєш свої матеріальні блага з тими, хто їх потребує. Такими глибокими духовними рядками хочеться поділитися з Вами і засвідчити прикладом послідовників святого Миколая. Ними стали заробітчани. Ольга Рурка (Яворівщина), Раїса Корженко (Вінниця), Ольга Струтинська (Калущина), Оксана Семотюк (Снятівщина), Галина Никорович (Косівщина), Марія і Степан Сопушинські (Івано-Франківськ), Стефанія Глова (Самбірщина), Стефанія Ярич (Долинщина). Їхня поміч зігріває бідні родини на Івано-Франківщині та в реабілітаційному центрі «Назарет» Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ, вони вже шостий рік докладаються до організації Миколаєвого свята у Молодіжному Християнському Центрі св. Івана Боско, допомагають засобами гігієни важкохворим лежачим людям. Одна жіночка п. Зоряна, котрій для хворої мами ми передали цей милосердний пакунок, і досі не йме віри, що є такі люди, які чинять з серця. Щоразу перепитує: – А чим віддячити їм (тим, котрих навіть не знає в обличчя)? Ми ж відповідаємо: – Молитвою.

Нехай Христова любов плекає вас, дорогі Христові доні, у далеких світах і робить легшим хрест розлуки. Просимо Господнього благословення та щедрі ласки для автоперевізника Андрія Сисуна і усієї водійської спілки доброчинців, та невтомній активістці Ользі Рурці, яка творить милосердні дари так легко, як і живе. Будьте завжди світлом Христовим, котре вказує дорогу іншим, бо ця путь до спасіння.

Спільнота «Пієта»

Заробітчанська хвиля - Число 8 (916) від 14 лютого 2012